Zaloguj się | Rejestracja

Czwartek, 29 czerwca 2017

imieniny: Piotra, Pawła, Benity

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.07.2016 14:30 | tvbraniewo24.pl | 4 komentarze

Horror na cmentarzu. Ktoś zdewastował nagrobki i wykopał zwłoki dziecka

Policjanci z Braniewa zatrzymali mężczyznę , który może mieć związek z szokującym odkryciem na cmentarzu w Szylenach. Jak informuje braniewska prokuratura w środę doszło tam do zniszczenia nagrobków i znieważenia zwłok - informuje portal tvbraniewo24.pl.

fot. tvbraniewo24.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. Szokującego odkrycia dokonał jeden z mieszkańców, który przyjechał odwiedzić groby swoich bliskich. 

- Około 17.00 przyjechałem na groby swoich dziadków. Zastałem porozwalane nagrobki, porozrzucane krzyże - mówi pan Robert.  Jak wynika z relacji mieszkańców,  nieznany sprawca miał też znieważyć zwłoki pochowanego 4 lata wcześniej dziecka - W śmietniku była mała trumienka -  mówią mieszkańcy okolicznych wiosek.

Dzisiaj w nocy na cmentarzu czynności pod nadzorem prokuratury prowadziła grupa dochodzeniowa z braniewskiej policji. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który prawdopodobnie może mieć związek ze sprawą.

- W wyniku przeprowadzonych przez prokuraturę i policje czynności, jeszcze w nocy została zatrzymana jedna osoba jest to mężczyzna. Prawdopodobnie może mieć związek z tym zdarzeniem. Obecnie prowadzone są z nim czynności, ciężko na chwilę obecną powiedzieć jakie jest zajęte przez niego stanowisko - mówi prok. Łukasz Iskrzyński z Prokuratury Rejonowej w Braniewie.

Jeżeli okaże się, że zatrzymany mężczyzna jest winny usłyszy zarzuty. Za znieważenie miejsca pochowku oraz znieważenie zwłok grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Więcej informacji i materiał video: http://www.tvbraniewo24.pl/aktualnosci/242,makabryczne-odkrycie-na-cmentarzu-w-szylenach-ktos
TOP FAKTY