Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
23.07.2016 11:00 | red. | 0 komentarzy

„Meblarze” trenowali z Michaelem Bieglerem. Zobacz film

W piątek, w hali CSB w Elblągu, odbył się wyjątkowy, otwarty trening drużyny elbląskich szczypiornistów. Gościem specjalnym był trener Michael Biegler.

fot. KS Meble Wójcik

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W związku z awansem do Super Ligii KS Meble Wójcik Elbląg uchylił rąbka tajemnicy i zaprezentował swoją formę na otwartym dla kibiców i prasy treningu. Gościem specjalnym był trener Michael Biegler.

Aktualny selekcjoner kobiecej reprezentacji Niemiec w piłce ręcznej i były selekcjoner seniorskiej reprezentacji Polski Mężczyzn przyjechał do Elbląga na zaproszenie trenera Jacka Będzikowskiego. Podczas swojego pobytu, Biegler będzie pomagać selekcjonerowi Meble Wójcik w opracowaniu taktyki i planu treningowego na pierwszy sezon elblążan w Super Lidze.

Podczas piątkowej zaprawy szczypiornistów, wszyscy chętni mogli spotkać się z trenerami Bieglerem i Będzikowskim, a także z zawodnikami elbląskiej drużyny. Podczas treningu można było zobaczyć też nowe twarze w Elblągu. Będą to nowi obrotowi i bramkarz drużyny: Bartosz Janiszewski, Daniel Żółtak oraz Bartosz Dudek.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.
TOP FAKTY