Zaloguj się | Rejestracja

Czwartek, 29 czerwca 2017

imieniny: Piotra, Pawła, Benity

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
03.01.2017 11:43 | as. | 0 komentarzy

Podejrzany o zamordowanie kobiety w Rychlikach usłyszy dziś zarzuty (film)

Dziś do Prokuratury Rejonowej w Elblągu został doprowadzony 27-latek podejrzany o zamordowanie 79-letniej kobiety w Rychlikach. Powinien dziś również usłyszeć zarzuty. Drugi z zatrzymanych mężczyzn będzie zeznawał w charakterze świadka.

Materiał wideo:

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak już informowaliśmy wcześniej, w niedzielę w miejscowości Rychliki znaleziono zwłoki 79-letniej kobiety. Według naszego informatora, ciało było zawinięte w stary dywan. Natknął się na nie mężczyzna podczas spaceru.

Komenda Miejska Policji w Elblągu potwierdza taką informację. Faktycznie, w niedzielę odkryto zwłoki starszej kobiety.

– To zwłoki kobiety w wieku 79 lat. Znaleziono je niedaleko zabudowań w tej miejscowości. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. W związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn, w wieku 27 lat i 31 lat. Jeden z nich mieszkał z kobietą – mówi podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Elblągu. Jak nas poinformowała prokuratura, w tej sprawie zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok. Obrażenia na ciele kobiety wskazują, że doszło do morderstwa.

Więcej na ten temat pisaliśmy również tu: http://fakty.elblag.pl/nowe-informacje-w-sprawie-morderstwa-w-rychlikach-kobiete-zabil-wnuczek/

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY