Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
03.01.2017 12:12 | as. | 0 komentarzy

Śmierć „na pasach” w Braniewie. Sprawca wypadku w areszcie

Policjanci doprowadzili wczoraj do Zakładu Karnego sprawcę śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych mieszkańca Braniewa. 25-letni kierujący decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W dniu wczorajszym braniewski sąd przychylił się do wniosku policjantów o tymczasowy areszt wobec 25-letniego kierującego, który w dniu 31 grudnia ub. roku śmiertelnie potrącił na przejściu pieszego. 25-latek spędzi najbliższe dwa miesiące w zakładzie karnym oczekując na rozprawę sądową.

Mężczyzna podejrzewany jest o umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym i spowodowanie wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 63-letni mężczyzna.

Jak informuje portalbraniewo.pl: do tragicznego wypadku doszło 31 grudnia 2016 r. około godz. 18.30, na ulicy Kościuszki w Braniewie, na przejściu dla pieszych w pobliżu kościoła pw. Św. Trójcy.

Kierowca Skody Octavii potrącił na pasach 63-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu wypadku.

Kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie, celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Pobrano od niego krew, aby przeprowadzić badania na zawartość alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych. Na razie nie znamy ich wyników.
TOP FAKTY