Zaloguj się | Rejestracja

Czwartek, 22 czerwca 2017

imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.01.2017 08:50 | rd. | 1 komentarz

Powstają nowe kamienice na Starym Mieście. Zobacz, jak będą wyglądały

Nowe kamienice powstaną w atrakcyjnej lokalizacji – prestiżowej dzielnicy Stare Miasto. Zostaną wyposażone w windy i podziemny garaż. W II etapie odbudowy tego kwartału planowana jest rekonstrukcja perły elbląskiej secesji –  kamienicy przy ul. Rybackiej 37.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Nowe budynki pierwszego etapu budowy przy ulicach: Rybackiej 40-47 i Wodnej 83-86, powstaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Starego Miasta, z widokiem na plac katedralny z fontanną i rzekę Elbląg.

Postęp prac na budowie w kwartale ulic: Rybacka/Wodna /Bednarska w Elblągu przebiega zgodnie z harmonogramem – informuje inwestor, firma Mytych. – Na lata 2018-2019 planujemy budowę kolejnych kamienic w tym samym kwartale.

Estetyka elewacji jest utrzymana w historycznym stylu choć nie zabraknie nowoczesnych elementów, Wykończenie wewnętrznego podwórka nawiązuje do klimatu przedwojennego starego miasta i niewątpliwą zaletą jest realizacja całego kwartału przez jednego dewelopera.

m1

m2
m2
m3
m3
m4
m4

W kamienicach znajdą się mieszkania od 39 do 172m2, każde ma w standardzie balkon lub loggię oraz przynależną komórkę lokatorską w cenie. A dla osób pragnących podziwiać Stare Miasto z wyższej perspektywy proponujemy dwupoziomowe mieszkania na górnych kondygnacjach z dużymi tarasami.

W budynku w części podziemnej znajdzie się również pierwszy na Starym Mieście garażowiec z miejscami postojowymi dla naszych klientów. Standardem natomiast będą windy w każdej klatce ułatwiające dostęp do wszystkich kondygnacji, łącznie z garażowcem.

Przekazanie kluczy nowym mieszkańcom kamienic przy ul. Rybackiej 40-47 i Wodnej 83-86 nastąpi we wrześniu 2017 roku.

– W II etapie odbudowy tego kwartału planujemy rekonstrukcję perły elbląskiej secesji  kamienicy przy ul. Rybackiej 37 – informuje firma Mytych.

rybacka37

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY