Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.01.2017 11:18 | as. | 1 komentarz

Morderstwo w Rychlikach. Wiemy co się stało tragicznej nocy

Powracamy do tragicznych wydarzeń w Rychlikach. Tam, w noworoczną noc doszło do morderstwa 79-letniej kobiety. Wiemy, jak przebiegały ostatnie godziny życia kobiety i jak doszło do tej zbrodni.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Adrian D. najpierw miał uderzyć 79-latkę, u której mieszkał, a potem dwa razy ugodzić ją nożem. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

Mieszkańcy miejscowości Rychliki są poruszeni śmiercią 79-latki. Zwłoki kobiety zawinięte w dywan znaleziono 1 stycznia po południu niedaleko tamtejszych zabudowań. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, ale tylko jeden z nich usłyszał zarzut zabójstwa. Drugi nie ma żadnego związku ze śmiercią kobiety i został już wypuszczony.

- Zarówno ofiara, jak i ten mężczyzna mieszkali razem i przygotowywali się do przyjęcia noworocznego. Oboje byli pod wpływem alkoholu. Z relacji mężczyzny wynika, że doszło między nimi do sprzeczki. W jej trakcie uderzył 79-latkę, ona upadła na dywan. Wówczas zadał jej dwa ciosy nożem, te spowodowały śmierć - poinformowała elbląska prokuratura.

Jak dowiedział się reporter tvn24.pl, mężczyzna  przyjaźnił się z synem 79-latki i był karany za kradzieże. Teraz za zabójstwo grozi mu dożywocie. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

O tej okrutnej zbrodni informowaliśmy wcześniej tu:

 

http://fakty.elblag.pl/czy-doszlo-do-morderstwa-w-rychlikach-znaleziono-zwloki-kobiety-zatrzymano-dwoch-mezczyzn/

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY