Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.01.2017 23:10 | as. | 3 komentarze

Karambol na drodze S-22. Cztery osoby ranne przewiezione do szpitala w Elblągu

Cztery osoby w tym 4 – lenie dziecko, doznały uszkodzeń ciała w wyniku wypadku, do którego doszło w dniu dzisiejszym (07.01) w godzinach rannych. Na drodze S-22 zderzyły się cztery samochody osobowe.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

25-letni kierowca BMW, jadący w kierunku Braniewa z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w pojazd marki Mercedes, który holowany był przez inny pojazd. W wyniku zderzenia pojazd marki BMW znalazł się na przeciwległym pasie ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo pojazdem marki Nissan.

W wyniku wypadku 4 osoby doznały obrażenia ciała i zostały przetransportowane do szpitala w Elblągu. Wśród nich był 4-letni chłopiec. Po badaniach w szpitalu okazało się, że pasażer pojazdu marki Nissan doznał złamania obojczyka oraz posiada ogólne potłuczenia, a jego 4-letni syn doznał urazu w postaci krwiaka twarzoczaszki i pozostał na obserwacji w szpitalu. Kierowca oraz pasażer marki BMW doznali ogólnych potłuczeń ciała. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Czynności wyjaśniające w tej sprawie trwają.

Apelujemy do wszystkich kierujących, o uwagę i rozsądek na drodze, szczególnie teraz gdy warunki pogodowe są bardzo trudne.

KPP Braniewo

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY