Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
04.03.2017 08:20 | rd. | 0 komentarzy

Ginące zawody pomysłem na przyszłość

Od kilku lat można dostrzec powracającą modę na umiejętności rzemieślnicze oraz ekologiczny styl życia. Tendencja ta sprawia, że przedstawiciele tzw. zawodów ginących są coraz częściej poszukiwani na rynku pracy.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Ochotnicze Hufce Pracy wychodząc na przeciw aktualnym trendom, w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy realizują BEZPŁATNE szkolenia w zakresie ginących zawodów. Przedsięwzięcie jest szansą dla młodych osób na zdobycie doświadczenia w zakresie wytwarzania wyrobów tradycyjnych, umożliwia rozwinięcie zainteresowań oraz zdobycie nietypowych obecnie kwalifikacji cieszących się coraz większym zainteresowaniem.

Jeśli jesteś osobą:

- w wieku 18-25 lat,

- bezrobotną, poszukującą pracy,

- posiadającą zawód podstawowy: ślusarz, krawiec, dekarz, stolarz, murarz, tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych, kucharz i zawody pokrewne,

- chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje zawodowe

to właśnie czekamy na Ciebie!

Bezpłatne szkolenia realizowane są w okresie marzec – październik 2017 r. Każdy kurs obejmuje 96 godzin i kończy się egzaminem sprawdzającym. Dodatkowo program wzbogacono o zajęcia edukacyjno-zawodowe, mające na celu przygotowanie do wykorzystania na rynku pracy nabytych umiejętności, powiązania wyuczonego zawodu z zawodami pokrewnymi, samozatrudnienia, poznania wymagań pracodawców, znaczenia kompetencji kluczowych, możliwości uzupełnienia kwalifikacji.

Dajemy Ci szansę na zdobycie kwalifikacji w takich zawodach jak: kowal, renowator mebli, brukarz, zdun, cukiernik i piekarz wg. tradycyjnych receptur, wędliniarz, tkacz, strzecharz.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy praktycznej nauki zawodu:

- masz dostęp do wszystkich urządzeń i zasobów warsztatowych

- możesz spróbować swoich możliwości w trakcie zajęć praktycznych

- szkolenia prowadzone są w małych grupach

- indywidualne podejście.

Każdy uczestnik zakwaterowany jest w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy, gdzie zapewniony jest bezpłatny nocleg, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW. Zapewniamy także dofinansowanie kosztów dojazdu.

NIE CZEKAJ! ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO DO 12 MARCA!

Masz pytania? Dzwoń! tel. (55) 232 68 19 lub (89) 527 62 04
TOP FAKTY