Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
05.03.2017 08:38 | rd. | 0 komentarzy

„Troskliwa matka”. Była tak pijana, że o pomoc przy dziecku poprosiła…policję

„Poproszę o karetkę i policję, bo nie chcę, aby dziecko było w domu” – takimi słowami rozpoczęła rozmowę kobieta, która zadzwoniła na numer alarmowy. Zarówno ona, jak jej konkubent byli pod znacznym wpływem alkoholu i opiekowali się półrocznym dzieckiem. Ostatecznie 21-latka noc w spędziła w policyjnym areszcie, a sprawą pijanych rodziców zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Wczoraj około godziny 18.00 nidzicki oficer dyżurny otrzymał telefon od 21-letniej kobiety. Powiedziała ona policjantowi, że prosi o interwencję policyjną oraz przysłanie karetki pogotowia do jej półrocznego dziecka. Tłumaczyła policjantowi, że zarówno ona jak i ojciec dziecka są pijani i nie ma kto zająć się dzieckiem. Oficer dyżurny wysłał patrol na wskazany adres, który potwierdził to zdarzenie.

W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości domowników okazało się, że kobieta miała 1,5 a jej konkubent ponad 2 promile w organizmie. W trakcie przeprowadzanej interwencji kobieta zaczęła zachowywać się agresywnie oraz groziła siostrze i matce pozbawieniem życia. Mieszkanka gminy Kozłowo została zabrana do nidzickiej komendy. Dzieckiem zajęła się babcia.

Sprawę niewłaściwej opieki rodziców w najbliższym czasie będzie rozpatrywał sąd rodzinny i nieletnich.
TOP FAKTY