Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
06.03.2017 13:15 | rd. | 0 komentarzy

O włos od tragedii! Kompletnie pijany mężczyzna leżał na torowisku kolejowym

Policjanci z prewencji, zostali zaalarmowani o leżącym na torowisku mężczyźnie. 47-latek, został zauważony w ostatniej chwili przez pracownika kolei, w trakcie cofania składu wagonów. Kompletnie pijanego mieszkańca Braniewa funkcjonariusze przekazali pod opiekę rodzinie.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Interwencję o leżącym mężczyźnie na torowisku przy ul. Królewieckiej, policjanci otrzymali w piątek(03.03.17r) przed godziną 23:00. Na miejscu funkcjonariusze zastali pracowników kolei oraz ściągniętego już z torów 47-letniego mieszkańca Braniewa. Mężczyzna był kompletnie pijany.

W trakcie wyjaśniania okazało się, że jeden z pracowników podczas przetaczania wagonów towarowych zauważył leżącego na torach mężczyznę. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec Braniewa. Można stwierdzić, że gdyby nie refleks pracownika, 47-latek zostałby przejechany przez skład. Mężczyźni przenieśli braniewianina z torowiska i wezwali policyjny patrol.

Funkcjonariusze po ustaleniu tożsamości sprawcy wykroczenia sporządzili dokumentację, a następnie przekazali sprawcę pod opiekę członkowi rodziny. Gdy 47-latek wytrzeźwieje, odpowie za popełnione wykroczenie, za które z godnie z art. 140 Kodeksu Wykroczeń grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna do 1.500 złotych.

KPP Braniewo
TOP FAKTY