Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 26 maja 2017

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
06.03.2017 13:50 | rd. | 1 komentarz

Zgłosił kradzież samochodu…zapomniał, że zostawił auto w garażu

Policjanci przyjmując zawiadomienia o przestępstwie spotykają się z najróżniejszymi sytuacjami. Zdarzają się również takie jak ta, że zgłoszona kradzież okazuje się zupełnie nieprawdziwą. Powód: najczęściej osoby tłumaczą to roztargnieniem i zbyt szybkim tempem życia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Obecne czasy i właśnie to tempo życia było powodem wywołania najpierw bardzo poważnej sytuacji jaką jest niewątpliwie odkrycie kradzieży samochodu. Jego następstwem było zgłoszenia tej kradzieży na Policję.

Tak postąpił pewien elblążanin, który najpierw odkrył, że spod bloku w którym mieszka skradziono mu samochód. Było nim audi a4. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję i… został bez samochodu.

Po jednym dniu przyszedł do komendy odwołać zgłoszoną kradzież. Elblążanin sam odnalazł „skradzione” auto… w swoim własnym garażu. Mężczyzna tłumaczył fakt roztargnieniem remontami oraz tempem życia. Okazało się, że zapomniał iż pozostawił samochód w garażu a przekonany był, że auto stoi na zewnętrznym parkingu.

Gdy zobaczył puste miejsce zrozumiał, iż padł ofiarą samochodowych złodziei. Postępowanie w sprawie kradzieży zostało umorzone z powodu braku przestępstwa.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
TOP FAKTY