Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 26 maja 2017

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.03.2017 11:50 | rd. | 0 komentarzy

Chciał ominąć tramwaj i doszło do kolizji. Kierowca był tak pijany, że tego nie zauważył!

Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji drogowej która miała miejsce na ul. 1 Maja. Okazało się, że jest nim mężczyzna, który jest pijany. Badanie alkotestem wykazało u niego równe 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za swoje poczynania przed sądem.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

41-letni mężczyzna próbował ominąć stojący tramwaj oraz osobowego hyundaia. Sytuacja miała miejsce wczoraj w centrum miasta. Kierujący miał mało miejsca żeby zmieścić się swoim dostawczym peugeotem, ale próbował. W konsekwencji otarł się o tramwaj oraz drugie zaparkowane auto i… odjechał.

Niedługo później został zatrzymany kilka ulic dalej przez patrol ruchu drogowego. Okazało się wtedy, że 41-letni mężczyzna jest pijany. Badanie alkotestem wykazało u niego 3 promile alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami twierdził, że nie zauważył, aby uszkodził jakiekolwiek pojazdy.

Funkcjonariusze sporządzili odpowiednią dokumentację. Dostawczy peugeot trafił na policyjny parking. Mężczyzna odpowie teraz za spowodowanie kolizji oraz jazdę po pijanemu. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
TOP FAKTY