Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 26 maja 2017

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
10.03.2017 17:40 | rd. | 2 komentarze

„Samochód prowadził kosmita, który przywiózł Go do kolegi…”. Policjanci jednak nie uwierzyli

Pijany kierowca na pytanie policjantów: kto prowadził auto odparł, że… kosmita, który przywiózł Go do kolegi i odleciał statkiem kosmicznym. Mundurowi jednak nie uwierzyli, i mężczyzna znalazł się w policyjnej celi.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o prawdopodobnie nietrzeźwym kierującym. Zgłaszający dodał, że jedzie on bordowym oplem jedną z dróg w gminie Susz. Funkcjonariusze natychmiast pojechali w stronę,  gdzie miał jechać kierujący. Na wysokości jednej z posesji zauważyli zaparkowany na jezdni opisywany pojazd, jednak nie było w nim żadnych osób.

Policjanci sprawdzili samochód, który był otwarty. W stacyjce znajdowały się kluczyki. Ze znalezionych w nim dokumentów wynikało, że właściciel auta mieszka kilka domów dalej. Policjanci podeszli najpierw do domu, przy którym stało zaparkowane auto, po czym weszli do środka.  Tam zastali 42- letniego właściciela bordowego opla.  Podczas rozmowy od mężczyzny wyczuli alkohol. Mężczyzna miał również problem z koordynacją ruchową. Po chwili do mieszkania wszedł właściciel domu. Oświadczył, że został poinformowany przez sąsiadów, że jakiś mężczyzna wszedł do niego do domu.

Kiedy policjanci zapytali się 42-latka „kto kierował oplem?”, odpowiedział, że ” jechał kosmita, który przywiózł go do kolegi, a potem wyszedł z samochodu i wsiadł do statku kosmicznego i odleciał stąd”.

Policjanci zatrzymali 42-latka i przetransportowali do policyjnej celi, a samochód został odholowany na parking strzeżony. W trakcie czynności okazało się, że mieszkaniec gminy Susz ma 2,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo policjanci ustalili, że miał zatrzymane uprawnienia za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację oraz przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mężczyźnie.

fot. zdjęcie poglądowe
TOP FAKTY