Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
14.03.2017 14:30 | rd. | 1 komentarz

Przyjechał z Gdyni żeby zaistnieć w Elblągu. Policjanci zatrzymali grafficiarza

Policjanci z Elbląga zakończyli „artystyczną” działalność 30-letniego mieszkańca Gdyni, który swoje graffiti umieścił na ścianie budynku mieszkalnego przy ul. Grobli św. Jerzego w Elblągu. Podejrzany „artysta” dokonał strat na blisko 1000 zł. Powiedział policjantom, że chciał zaistnieć w Elblągu. Nie był wcześniej karany. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Wczoraj około 22. pod 997 zadzwonił jeden z mieszkańców ulicy Grobla św. Jerzego w Elblągu, który zauważył mężczyznę malującego ścianę budynku. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku. 30-letni mieszkaniec Gdyni miał przy sobie torbę, w której było kilkanaście puszek z farbą.

Jak powiedział później policjantom: – przyjechałem z Gdyni żeby zaistnieć w Elblągu. Niewątpliwie pozostawił po sobie ślad działalności „artystycznej” na powierzchni 8 metrów kwadratowych ale również zaznaczył się w policyjnej kartotece. Starty jakich dokonał to blisko 1000 zł na szkodę wspólnoty mieszkaniowej. Usłyszał zarzut niszczenia mienia za co grozi kara do 5 lat wiezienia. Nie był wcześniej karany.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
TOP FAKTY