Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
14.03.2017 21:00 | Redkacja | 5 komentarzy
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 00:00

Edmund Szwed: Facebook jest obecnie narzędziem destrukcji ludzi i stosunków międzyludzkich

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 00:00

- Od ponad roku walczę z portalem facebook aby administracja tego serwisu usunęła fałszywe konto, które założył i prowadzi, podszywając się pod moją osobę znany elbląski przestępca – pisze Edmund Szwed. – O dziwo, mimo iż udowodniłem, że to konto jest fałszywe, zdjęcia kradzione a wpisy nie mojego autorstwa, Facebook uważa iż takie działania nie naruszają ich standardów etycznych! Więc Panie Zuckerberg – jakie Pan ma swoje etyczne normy?

Mówiąc wprost, jestem nie tylko rozczarowany ale wręcz przerażony tym, w jakim kierunku rozwija się obecnie ten największy na świecie portal społecznościowy. Facebook, który w zamyśle twórców miał ułatwiać kontakty ludziom na cały świecie, poprzez platformę internetową, dziś jest głównie narzędziem niszczenia ludzi przez ludzi, niszczenia szlachetnych idei, wielu cennych inicjatyw. Jest pożywką dla zwykłych hejterów i osób, które wręcz zawodowo parają się niszczeniem innych osób za pieniądze, na zlecenie. Co ma miejsce właśnie w moim przypadku obecnie.

Kilkakrotnie w tej sprawie pisałem wprost, w języku angielskim, do Marka Zuckerberga na jego koncie na Facebooku. Wskazywałem, że fałszywe konto mojej osoby, którą prowadzi i za jego pomocą mnie oczernia znany w Elblągu przestępca, narusza wiele tzw. standardów portalu facebook. Niestety, jak się okazuje, na facebooku można się podszyć pod tożsamość każdego, opluwać i znieważać wiele osób, preparować fałszywe wpisy poniżające dane osoby.

Jak widać taki „język nienawiści”, manipulacyjne działania, przestępcze praktyki nie naruszają standardów społeczności internetowej Marka Zuckerberga, choć kiedy czytamy deklarację facebooka dotyczącą tych standardów, „jak wół” jest napisane, że właśnie tych działań nie należy robić. O co więc tu chodzi w tym wszystkim? Nie można na facebooku pokazać zdjęcia matki karmiącej piersią. Usuwane są pogardliwe komentarze zamieszczane wobec Arabów czy Żydów, co uważam za słuszne, gdyż nikogo w taki sposób nie wolno obrażać. Tylko dlaczego tolerowane jest szkalowanie innych osób przez przestępców, którzy podszywają się pod tożsamość swoich ofiar czynią im ogromną krzywdę? Akceptowane są wszystkie oszukańcze inicjatywy zmierzające do zniszczenia osobowości ludzkiej i relacji międzyludzkich w Internecie, na facebooku!

Dziś facebook nie jest już nośnikiem żadnych wartościowych idei czy pozytywnych treści. To jest jedynie narzędzie do komunikacji i niszczenia innych osób czy organizacji. Dzisiaj facebook znalazł się po stronie zła!

Dlatego, po kilku latach mojej aktywności na facebooku informuję wszystkich, że moje oficjalne, prawdziwe konto, choć będzie aktywne, nie będę zamieszczać na nim bieżących treści. Dziś zamieszczam jedynie treść wyjaśniającą, która ma dowodzić, że właśnie to konto, jest moim prawdziwym facebookowym profilem. Wszelkie pozostałe konta, które w sposób fałszywy stworzył elbląski przestępca w celu podszywania się pod moją osobę, by mnie szkalować, jeżeli w dalszym ciągu będą trwały z pełnym błogosławieństwem Marka Zuckerberga będą tylko dowodem na brak etyczności z Jego strony. To jest więc pewna forma protestu, którą mogę w tym momencie zastosować. Resztę pozostawiam już funkcjonariuszom policji z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością w Olsztynie.

Edmund Szwed

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 00:00


Słowa kluczowe:


TOP FAKTY