Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
16.03.2017 12:55 | rd. | 1 komentarz

Groźny pożar przy ul. Stawidłowej. Niepełnosprawny uwięziony w mieszkaniu

Paliło się w mieszkaniu przy ul. Stawidłowej. Mieszkańcy, którzy przebywali wewnątrz podczas pożaru, mimo iż wyszli z lokalu, wymagali opieki medycznej. Strażacy dość szybko poradzili sobie z ogniem. Tylko ich szybka i zdecydowana reakcja zapobiegła tragedii.

Fot. Zdjęcie poglądowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Pożar mieszkania przy ul. Stawidłowej zgłoszono służbom ratowniczym około godz. 10.00. Płonęło mieszkanie zlokalizowane na I piętrze. Przebywające w środku osoby opuściły lokal o własnych siłach. Jednak mimo to wymagały pomocy ratowników medycznych.

Chwile grozy jednak przeżyli strażacy w momencie, gdy okazało się, że na drugim piętrze płonącego budynku uwięziona jest osoba niepełnosprawna ruchowo. Strażacy szybko wyważyli drzwi i dostali się do mieszkania. Na szczęście do tragedii nie doszło i mieszkaniec tego lokalu również nie ucierpiał podczas pożaru.

Prawdopodobną przyczyną pożaru mieszkania mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Ogień rozprzestrzeniał się dość szybko i wyrządził spore szkody. Na razie nie wiadomo czy obiekt ten będzie nadawał się do dalszego użytku.

 
TOP FAKTY