Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
02.04.2017 14:50 | rd. | 1 komentarz

Stan dziewczynki potrąconej na pasach w Milejewie jest ciężki. Lekarze walczą o jej życie

O tym wypadku już dziś informowaliśmy. Wczoraj w Milejewie doszło do potrącenia 10-letniej dziewczynki na pasach. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Jej stan lekarze określają jako ciężki. Policja wyjaśnia powody tego zdarzenia.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak informuje elbląska Policja, dziewczynka w stanie bardzo ciężkim trafiła do szpitala. Lekarze walczą o jej życie.

– Na pewno nie alkohol był przyczyną wypadku, do którego doszło w Milejewie, bo kierowca volkswagena passata, który potrącił 10-letnią dziewczynkę, był trzeźwy. Niewykluczone, że 22-latek jechał po prostu za szybko. Mężczyzna uderzył w dziecko na przejściu dla pieszych – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. – Auto 22-latka zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu a jego prawo jazdy zatrzymane. Policyjne dochodzenie wyjaśni szczegóły tego wypadku.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach zarówno do kierujących, jak i do pieszych! Pomimo sprzyjającej aury dbajmy o bezpieczeństwo na drogach.

O tym wypadku pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/cieply-weekend-sprzyjawypadkom-w-sobote-doszlo-do-dwoch-groznych-zdarzen/

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY