Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
04.04.2017 14:20 | as. | 0 komentarzy

Mieszkaniec Młynar ukradł samochód ponieważ…nie miał czym wrócić do domu

Mieszkaniec Młynar nie miał środka transportu, aby wrócić do domu z Braniewa. Postanowił więc… „pożyczyć” auto tylko, że bez zgody właściciela. Sprawą oczywiście zainteresowali się mundurowi, a pomysłowy kierowca ma teraz poważne problemy.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W niespełna trzy godziny po zgłoszeniu kradzieży audi policjanci odnaleźli samochód. Okazało się, że mieszkaniec gminy Młynary ukradł go, ponieważ nie miał czym dojechać do domu. Teraz za krótkotrwałe użycie pojazdu grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Audi policjanci otrzymali w poniedziałek, 3 kwietnia przed godziną 5.00 rano. Pokrzywdzony zgłosił, że dzień wcześniej pozostawił samochód na osiedlowym parkingu przy ulicy 700-lecia, a rano gdy chciał wjechać do pracy auta już nie było.

Oficer dyżurny od razu zlecił kontrole policyjnym patrolom oraz poinformował sąsiednie jednostki o fakcie kradzieży. Podjęte czynności bardzo szybko przeniosły efekt. Niespełna w trzy godziny po zgłoszeniu samochód został odnaleziony przez funkcjonariuszy z Pasłęka na terenie gminy Młynary. Stał porzucony na mało uczęszczanej leśnej drodze.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzanego. Do funkcjonariuszy z Pasłęka dołączyli kryminalni z Braniewa. Policjanci użyli psa tropiącego, który podjął ślad i doprowadził do budynków mieszkalnych. Policyjne działania doprowadziły do zatrzymania 25-letniego mieszkańca gminy Młynary. Młody mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Przyznał się do kradzieży auta. Tłumaczył, że nie miał czym wrócić z Braniewa do domu.

Teraz odpowie za krótkotrwałe użycie samochodu, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
TOP FAKTY