Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
05.04.2017 08:40 | rd. | 0 komentarzy

Rusza budowa trakcji tramwajowej. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższy czwartek (6.04.2017) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z budową torowiska tramwajowego w ciągu ul. 12 Lutego i Grota Roweckiego w ramach zadania pn.:  „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 504 Etap II – budowa torowiska i trakcji tramwajowej w ul. Gen. Grota Roweckiego i ul. 12 Lutego w Elblągu”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Od tego dnia wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na ulicy Gen. Grota Roweckiego związana z tymi robotami. Pierwszy etap budowy torowiska tramwajowego realizowany przez wykonawcę robót firmę ZUE S.A. obejmuje wykonanie robót w ulicy Gen. Grota Roweckiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Traugutta do przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą 12 Lutego.

budowa

W czasie prowadzenia robót wyłączone zostaną z ruchu wewnętrzne pasy na obu jezdniach ulicy Gen. Grota Roweckiego na odcinku od ul. Traugutta do ul. 12 Lutego. Ruch będzie się odbywał po jednym pasie (zewnętrznym) na obu kierunkach. W wyniku wyłączenia z ruchu pasów wewnętrznych skróceniu ulegną pasy do skrętu w lewo przed skrzyżowaniami w kierunku ulic 12 Lutego i Romualda Traugutta.

Na czas robót związanych z I etapem budowy zostanie wyłączone z ruchu przejście dla pieszych przez ul. Gen. Grota Roweckiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Trybunalską. Planowany termin zakończenia I etapu 7 tygodni.
TOP FAKTY