Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 27 maja 2017

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.04.2017 16:40 | as. | 1 komentarz

Nie zaciągnął ręcznego. Samochód stoczył się…do jeziora

O tym, że podczas parkowania warto pozostawić samochód na hamulcu ręcznym przekonał się jeden z mieszkańców Ostródy. Kiedy wrócił do auta, te znajdowało się w pobliskim jeziorze. Oprócz oczywistych uszkodzeń samochodu kierowca otrzymał również…mandat karny od policjantów.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Zaparkował pojazd i poszedł załatwiać swoje sprawy. W trakcie nieobecności kierowcy auto stoczyło się do Jeziora Drwęckiego. Za niewłaściwe zabezpieczenie swojego samochodu nieodpowiedzialny olsztynianin został ukarany kilkusetzłotowym mandatem.

32-66049

Oficer dyżurny ostródzkiej policji otrzymał informację od oficera dyżurnego straży pożarnej o tym, że przy molo do Jeziora Drwęckiego stoczył się samochód.

Po przybyciu na nadbrzeże Jeziora Drwęckiego policjanci potwierdzili uzyskaną informację. Kierujący pojazdem marki Nissan Qashqai, po zaparkowaniu źle zabezpieczył swój samochód, w wyniku czego stoczył się on do jeziora.

Na miejscu potrzebna była pomoc holownika, za pośrednictwem którego osobowy nissan został wyciągnięty z Jeziora Drwęckiego. Na szczęście obyło się bez osób rannych.

Kierowca pojazdu został ukarany kilkusetzłotowym mandatem za niewłaściwe zabezpieczenie swojego samochodu na postoju.
TOP FAKTY