Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
10.04.2017 07:10 | rd. | 1 komentarz

Uwaga kierowcy – zmiana organizacji ruchu na ul. Lotniczej

Poruszając się po mieście, zwróćcie baczną uwagę na to, co dzieje się przy ul. Lotniczej. Tam trwają przygotowania do budowy wiaduktu na Zatorze i nastąpią utrudnienia ruchu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Departament Zarząd Dróg informuje, że w związku z kolejnym etapem przebudowy przez EPWiK Sp. z o.o. i EPEC Sp.  z o.o. sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych wykonywanych w ramach usuwania kolizji z drogami dojazdowymi do wiaduktu w ciągu ul. Lotniczej i Skrzydlatej od 10.04.2017 r. (poniedziałek) nastąpią kolejne zmiany tymczasowej organizacji ruchu na ul. Lotniczej.

Wyłączona dla ruchu  zostanie cała jezdnia ul. Lotniczej po stronie Giełdy Elbląskiej na odcinku od Al. Grunwaldzkiej do zjazdu na teren PKS i restauracji McDonalds (do tej pory zamknięty był pas zewnętrzny na tej jezdni).

W związku z powyższym na przedmiotowym odcinku ul. Lotniczej ruch w dwóch kierunkach odbywać się będzie po jezdni od strony McDonalda. Utrzymane zostanie zamknięcie dla ruchu na tym odcinku ul. Lotniczej chodnika po stronie Giełdy Elbląskiej – ruch pieszych w kierunku ul. Skrzydlatej kierowany będzie przez teren Giełdy Elbląskiej.

Dodatkowo wyłączone dla ruchu pieszych zostanie  przejście przez ul. Lotniczą na skrzyżowaniu z Al. Grunwaldzką. Piesi poruszający się wzdłuż Al. Grunwaldzkiej i mijający skrzyżowanie z ul. Lotniczą powinni kierować się na chodnik Al. Grunwaldzkiej po stronie północnej. Planowany termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu – poniedziałek 10.04.2017 r.
TOP FAKTY