Zaloguj się | Rejestracja

Sobota, 24 czerwca 2017

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
12.04.2017 17:10 | as. | 2 komentarze

Strzelanina na ul. Kosynierów Gdyńskich. Dwie osoby są ranne

Jak nas poinformowała jedna z Czytelniczek, dziś przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do użycia broni palnej. Na razie wiadomo, że dwie osoby zostały ranne.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak nas poinformowała jedna z Czytelniczek, dziś przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do użycia broni palnej. Na razie wiadomo, że dwie osoby zostały ranne.

Jak nas informuje nasza Czytelniczka, dziś po godz. 16.00 doszło do strzelaniny na parkingu samochodowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Na miejscu są już policjanci. Według nieoficjalnych informacji wiadomo jedynie, że dwie osoby zostały ranne.

Na razie nie udało się jeszcze ustalić, dlaczego doszło do wymiany ognia.

Informację potwierdza Komenda Miejska Policji w Elblągu.

- Takie zgłoszenie otrzymaliśmy od mieszkańca. Mogę powiedzieć, że dziś po godz. 16.00 doszło do oddania strzałów przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu. Dwie osoby są ranne. W tym momencie na miejscu pracują policjanci. Na razie więcej informacji w tej sprawie nie możemy udzielić - mówi nam Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Jakub Sawicki dodaje, że postrzelone osoby to dwaj mężczyźni, w wieku ponad 20-tu i 30-tu lat. Obaj mają rany postrzałowe nóg. Nieoficjalnie wiadomo, że na miejscu zdarzenia zabezpieczono siekierę.

Teren wokół miejsca strzelaniny został zabezpieczony przez policję. Trwają czynności ustalające zaistniałą sytuację.

Według nieoficjalnych informacji wynika, że postrzeleni w nogi mężczyźni to dwaj bracia. Wiele wskazuje na to, że doszło tu do jakichś porachunków przestępczych.
TOP FAKTY