Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
13.04.2017 07:40 | rd. | 1 komentarz

Otwarcie trzeciego Lidla w Elblągu już wkrótce. Znamy datę kiedy to nastąpi

Trzeci sklep sieci Lidl w naszym mieście zostanie otwarty dla klientów jeszcze w tym miesiącu. Koncern zapowiada przy tej okazji wiele atrakcji dla elblążan. Kiedy więc będzie można zrobić zakupy w nowym sklepie tej sieci?

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

To już trzeci sklep niezwykle popularnej sieci Lidl w naszym mieście. Obiekt, znajdujący się przy Trasie Unii Europejskiej, jest już ukończony i jeszcze w tym miesiącu zostanie uruchomiony. Jak informuje koncern Lidl, w tym dniu na klientów będzie czekało wiele atrakcji.

Otwarcie sklepu ma nastąpić w czwartek, 27 kwietnia br. Obecnie trwają ostatnie prace przygotowawcze w obiekcie.

Zgodnie z pozwoleniem na budowę powstał dwukondygnacyjny obiekt handlowy, w którym mieści się market Lidl. Powierzchnia użytkowa budynku w części parterowej wynosić ma 1706 mkw. (sala sprzedaży to ok. 1286 mkw.), natomiast powierzchnia techniczna na drugiej kondygnacji – 646 mkw.

Jeszcze w 2013 r. inwestor planował na działce przy skrzyżowaniu ulic Brzeskiej i Browarnej wybudować stację benzynową sieci Stat Oil, a następnie obiekt handlowy. Jednak po jakimś czasie plany uległy zmianie. Teraz powstać ma jedynie obiekt handlowy, kolejny już w naszym mieście sklep sieci Lidl.

Market przy ul. Browarnej będzie trzecim w Elblągu sklepem należącym do tej sieci. Dwa dotychczas wybudowane markety funkcjonują przy ul. Ogólnej i przy ul. Dębowej. Kolejne dwa Lidle powstać mają przy skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II z ul. Ogólną oraz przy ul. Reja.
TOP FAKTY