Zaloguj się | Rejestracja

Wtorek, 30 maja 2017

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
13.04.2017 12:10 | rd. | 0 komentarzy

Policja wytypowała sprawcę strzelaniny. Mundurowi zapowiadają, że jego ujęcie to kwestia czasu

Wczorajsza akcja na parkingu przy ul. Kosynierów Gdyńskich wstrząsnęła elblążanami. Po godz. 16.00 doszło tam do postrzelani dwóch mężczyzn z broni palnej. Sprawca zbiegł, ale policjanci zapowiadają, że jego zatrzymanie to kwestia czasu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Jak nas poinformował Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, policjanci mają już pewne ustalenia dotyczące sprawcy tego czynu. Jednak, z oczywistych względów, policja na razie nie ujawnia żadnych szczegółów prowadzonej akcji.

- Mogę tylko powiedzieć, że zatrzymanie sprawcy tego czynu to teraz tylko kwestia czasu – mówi nam Jakub Sawicki.

Nieoficjalnie wiadomo, że mundurowi na miejscu zdarzenia zabezpieczyli siekierę oraz znaleźli łuski po nabojach.

- Obaj mężczyźni to bracia. Byli wcześniej notowani przez policję i byli również wcześniej karani. To mogły być porachunki. W tej chwili jest to jeden z wątków badania sprawy – powiedział w rozmowie z TVN24 podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Sprawca prawdopodobnie uciekł z miejsca zdarzenia czarnym mercedesem.

Przypomnijmy, że wczoraj koło godz. 16.00 na ul. Kosynierów Gdyńskich pojawił się czarny mercedes. Z uchylonego okna oddano strzały do dwóch przechodzących mężczyzn. Obaj zostali trafieni w nogi. Samochód szybko oddalił się z miejsca przestępstwa. Zarówno napastnik, jak i postrzeleni są dobrze znani policji.

Poszkodowani trafili do elbląskiego szpitala, gdzie pilnują ich policjanci. Mundurowi również rozpoczęli szeroką akcję poszukiwania sprawcy tego zdarzenia.

Więcej informacji w tej sprawie w:

 
TOP FAKTY