Zaloguj się | Rejestracja

Wtorek, 30 maja 2017

imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
15.04.2017 09:30 | KMP Elbląg | 2 komentarze

Czy to On postrzelił dwie osoby na Kosynierów Gdyńskich? Policjanci zatrzymali podejrzanego!

Policjanci kryminalni zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o postrzelenie z broni palnej dwóch osób. Zdarzenie miało miejsce w środę na terenie Elbląga. W wyniku postrzelenia 20 i 30-latek trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno poszkodowani jak i sam zatrzymany byli wcześniej notowani i karani.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Intensywna praca operacyjna policjantów kryminalnych z elbląskiej komendy oraz policjantów z KWP w Olsztynie doprowadziła wczoraj do zatrzymania 35-latka podejrzanego o postrzelenie dwóch mężczyzn.

Dwie doby intensywnej pracy funkcjonariuszy pozwoliły najpierw na wytypowanie sprawcy a następnie doprowadziły do ustalenia miejsca gdzie znajduje się mężczyzna i jego zatrzymania.

35-latek został zatrzymany na terenie Elbląga, nie miał przy sobie broni. Noc spędził w policyjnym areszcie o zarzutach jakie usłyszy zadecyduje prokurator.

Więcej o tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/to-porachunki-miedzy-przestepcami-nowe-ustalenia-w-sprawie-strzelaniny-na-ul-kosynierow-gdynskich/

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
TOP FAKTY