Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
18.04.2017 12:20 | rd. | 0 komentarzy

Kompletnie pijany kierowca uczestniczył w kolizji drogowej na ul. Niepodległości

Święta „na gazie”. Tak właśnie rozpoczął świętowanie 63-letni mężczyzna, który w sobotę ruszył swoją skodą mając 2,3 promila w organizmie. Oczywiście skończyło się…kolizją drogową na ul. Niepodległości i problemami dla „procentowego” kierowcy. W sobotę też doszło do potrącenia kobiety.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Policjanci podsumowali świąteczny weekend. Niewątpliwie był pracowity. Ponad 1000 badań kierowców, 255 interwencji, głównie w domach i na ulicach. Żadnych poważnych zdarzeń kryminalnych. Nie było wypadków śmiertelnych i utrudnień w ruchu.

Dokładnie 1005 badań trzeźwości przeprowadzili policjanci z ruchu drogowego. Zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista został zatrzymany w sobotę i uczestniczył w kolizji na ul. Niepodległości w Elblągu. 63-letni mężczyzna jechał skodą fabią mając 2,3 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę po alkoholu grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Ponadto funkcjonariusze odnotowali 25 kolizji i jeden wypadek, w którym obrażenia odniosła piesza.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę w Elblągu przy ulicy Czerwonego Krzyża. Kierowca audi potrącił kobietę, która doznała urazu stopy. Nie odniosła poważnych obrażeń. W szpitalu zostałą opatrzona i tego samego dnia zwolniona do domu.

Policjanci prewencji wylegitymowali 622 osoby, przeprowadzili 255 interwencji (głównie domowe i uliczne). Do izby wytrzeźwień trafiło 46 mężczyzn. Nałożyli 85 mandatów, głównie za wykroczenia porządkowe. Było 65 pouczeń. Mundurowi zatrzymali 5 osób poszukiwanych.

Na podstawie informacji KMP Elbląg
TOP FAKTY