Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 25 czerwca 2017

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
21.04.2017 12:50 | rd. | 2 komentarze

IRA to za mało? Spekulacje na temat artystów, którzy mają wystąpić na Dniach Elbląga

Chociaż do imprezy – Dni Elbląga jeszcze dwa miesiące czasu, to już zaczyna krążyć nieoficjalna lista artystów, z którymi Miasto prowadzi rozmowy na temat występu. Niektóre media lokalne wskazują, że tegoroczna edycja „święta miasta” może być gorsza od poprzedniej? Czyżby?

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Światło dzienne, za sprawą jednego z elbląskich portali ujrzała lista potencjalnych artystów, z którymi Miasto prowadzi rozmowy na temat występu podczas Dni Elbląga. Nieoficjalnie mówi się, że może to być zespół IRA, oraz Grubson, Poparzeni Kawą Trzy, DJ Adamus oraz zespół Brathanki.

Ratusz oczywiście nie potwierdza jeszcze tych informacji, a rozmowy nadal się toczą. Jednak po wycieku tej listy gwiazd tegorocznych Dni Elbląga niektóre media narzekają, że…będzie gorzej niż w roku ubiegłym. Wskazują na brak gwiazdy dużego formatu, jak np. Maryla Rodowicz.

Nie ma jednak powodów do narzekań, ponieważ jeśli nawet ta lista wykonawców muzycznych się potwierdzi, będziemy mieli możliwość zobaczenia na żywo najbardziej popularnych artystów w kraju. Zespołów typu IRA czy Brathanki nie trzeba nikomu przedstawiać. To czołówka muzyki rozrywkowej w Polsce. Podobnie ma się rzecz z raperem i producentem muzycznym, występującym pod pseudonimem Grubson.

W tle jeszcze przewija się zespół Afromental oraz wokalista Grzegorz Hyży. Najwyraźniej tym razem Ratusz chce postawić na bardziej ambitny repertuar niż muzyka disco-polo, stąd może te narzekania niektórych?
TOP FAKTY