Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
01.05.2017 08:40 | rd. | 1 komentarz

Córka-kat. Znęcała się fizycznie i psychicznie nad 89-letnią matką!

Mieszkanka gminy Małdyty od kilku miesięcy psychicznie i fizycznie znęcała się nad swoją 89-letnią matką. Sprawa wyszła na jaw podczas wizyty środowiskowej pracownika socjalnego i wezwanych na miejsce policjantów.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Na wniosek morąskich policjantów i prokuratora – sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt. Teraz 62-latce za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (27.04.2017) morąscy policjanci zostali powiadomieni przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej o nieprawidłowej opiece córki nad matką. Podczas wspólnej interwencji policjanci ustalili, że zaniedbania córki nad 89-latnią matką przybierały różne formy.

Z relacji seniorki wynikało, że jej 62-letnia córka znajdując się pod działaniem alkoholu biła ją rękoma, uderzała, dusiła, popychała, wyganiała z domu, zamykała na strychu, zabierała pieniądze przeznaczone na jedzenie.

Policjanci zatrzymali mieszkankę gminy Małdyty do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Kobieta w trakcie zatrzymania miała 2 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu w piątek 62-latka usłyszała zarzut znęcania się nad matką. Tego samego dnia na wniosek morąskich policjantów i prokuratora – sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt.

Teraz 62-latce za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Ostróda
TOP FAKTY