Foodtrucki znów pojawią się w Elblągu. Co będzie się działo?

Sezon foodtruckowy trwa w najlepsze! W pierwszy weekend czerwca na Placu Jagiellończyka w Elblągu odbędzie się pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków. Od soboty do niedzieli uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, indyjski butter chicken i tikka masala, specjały kuchni bliskowschodniej, gruzińskiej i wiele więcej.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. hiszpańskie churrosy, prawdziwe amerykańskie donuty i tajskie lody. Nie zabraknie również piwa.

W sobotę na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka. W niedzielę kalorie będzie można spalić biorąc udział w XI Elbląskim Biegu Piekarczyka.

Dorosłych gości festiwalu może zainteresować udział w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

III Festiwal Smaków Food Trucków w Elblągu na Placu Jagiellończyka.  W sobotę 1 czerwca od godz. 11 do 21, a w niedzielę 2 czerwca: od 10 do 20. Wstęp bezpłatny.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register