Idealne prezenty na roczek od babci! Oto gotowa lista cudownych upominków dla dziecka

Nadchodzące pierwsze urodziny ukochanego wnuka lub wnuczki to spore wydarzenie dla każdej babci. Tak wyjątkową chwilę należy upamiętnić nie tylko biorąc udział w uroczystości przygotowanej przez rodziców dziecka, ale też wręczając szczególny upominek. Dla ułatwienia zakupu idealnego prezentu prezentujemy gotową listę wyjątkowych propozycji.

Piękna pamiątka na długie lata

Babcie stające przed koniecznością zakupu prezentu na roczek zawsze mają dylemat. Wybrać coś co ucieszy malucha teraz? A może postawić na wyjątkową pamiątkę na długie lata? Gwarantujemy, że zabawek pociecha dostanie bez liku od innych gości. Prezent od tak bliskich członków rodziny, jak babcia powinien być wyjątkowy i stanowić pamiątkę, gdy maluch podrośnie. Oto prezenty na roczek, które będą przypominać ten szczególny moment przez długi czas:

  • biżuteria – bardzo popularnym i trafionym prezentem na roczek jest biżuteria wykonana z kruszców szlachetnych. To bardzo istotne, by wybierać dodatki biżuteryjne wykonane ze złota lub srebra, które nie uczulą delikatnej skóry dziecka. W sprzedaży znajdziemy piękne bransoletki dla dziewczynek, które umożliwiają naniesienie grawerem imienia dziecka, a także daty urodzin. Regulowana długość bransoletki sprawia, że ozdoba “rośnie” wraz z dzieckiem, dzięki temu stanowi piękną pamiątkę na długi czas. Dla dziewczynek cudownym prezentem są też urocze kolczyki z motywem zwierzątek lub uroczych akcentów dziecięcych jak np. wózeczek, smoczek. Popularnym upominkiem dla chłopców i dziewczynek są łańcuszki z wisiorkiem.
  • srebrny obrazek – szczególnym prezentem na roczek są srebrne obrazki z motywem Anioła Stróża. To wyjątkowy upominek, gdy rodzina jest wierząca. Estetyczny obrazek wykonany ze srebra może ozdobić pokój dziecięcy. W sprzedaży znajdziemy obrazki w wersji umożliwiającej powieszenie na ścianie, jak także postawienie na szafce w pokoju dziecka. Na odwrocie obrazka babcia może pokusić się o naniesienie grawerowania z życzeniami i datą urodzin maleństwa.
  • album, ramka – zdjęcia to piękna pamiątka, która umożliwia uwiecznienie najlepszych momentów z życia dziecka. Świetnym prezentem na roczek są wysokiej jakości albumy ze skórzaną oprawą, a także srebrne ramki na zdjęcia. W takiej oprawie każda fotografia będzie prezentować się niesamowicie i zachowa piękny wygląd na długi czas.
  • spersonalizowane gadżety – prezenty na roczek powinny podkreślać nasze zaangażowanie w dobór odpowiedniego podarunku. Spersonalizowane prezenty to najlepsze pomysł, gdyż nawet prosta rzecz z wyjątkowym grawerowaniem, czy nadrukiem stanie się szczególną pamiątką dla obdarowanego. Babcia może wręczyć wnuczce lub wnuczkowi mięciutką podusię ze spersonalizowanym napisem. W internecie np. w sklepie Murrano możemy nanieść dowolny nadruk na wysokiej jakości poduszki. Wymyślmy śliczne życzenia, wybierzmy ładny obrazek i stwórzmy milutką poduszkę, która będzie towarzyszyć malcowi przez długi czas. Tak szczególny podarek przypadnie do gustu z pewnością i rodzicom.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register