Iga Sozoniuk – Psi Detektyw z Elbląga dziś w programie „Uwaga TVN”

Jako pierwsi informowaliśmy o tym, że w elbląskiej Komendzie Miejskiej Policji pracuje niezwykła policjantka – Iga Sozoniuk, zajmująca się przestępstwami przeciwko zwierzętom. Po naszej publikacji rozpoczęła się prawdziwa „medialna kariera” elbląskiej funkcjonariuszki.

Dziś w programie „Uwaga TVN” o godz. 19.45 będzie można obejrzeć materiał dotyczący pracy elbląskiej policjantki. Zwiastun programu można zobaczyć tu: http://uwaga.tvn.pl/mowia-na-nia-psi-detektyw,235916,n.html

W lutym, jako pierwsi informowaliśmy o młodszej aspirant Iga Sozoniuk pracującej w elbląskiej Komendzie Policji już 10 lat. Jednak od dwóch lat, na własne zresztą życzenie, zajmuje się przestępstwami, które dotyczą zwierząt. Tych zaś, jak mówi policjantka przybywa, podobnie jak rośnie też świadomość obywateli, aby takie przypadki zgłaszać właśnie funkcjonariuszom.

Ostatnio, co niezmiernie cieszy Igę Sozoniuk, także sądy zaczęły do przestępstwa w stosunku do zwierząt podochodzić surowo. W efekcie pojawiają się już kary bezwzględnego więzienia dla osób, które zwierzęta zabijają.

Więcej o tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/psi-detektyw-w-elblaskiej-policji-to-ona-tropi-tych-ktorzy-katuja-zwierzeta/

Po naszej publikacji zaczęła się prawdziwa „medialna kariera” elbląskiej policjantki. O jej pracy pisali media lokalne oraz informowały te ogólnopolskie.

O tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/po-naszych-publikacjach-psi-detektyw-z-elblaga-slynna-w-calej-polsce/

Natomiast dziś, w programie „Uwaga TVN” będzie można obejrzeć materiał o Idze Sozoniuk, jej pracy ale również też o życiu prywatnym. Zapraszamy do obejrzenia dziś tego programu. Polecamy też nasz materiał o elbląskiej policjantce.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register