Imprezowe zakończenie wakacji w Przedszkolu Mały Europejczyk!

Kończą się już wakacje i dzieci wkrótce ponownie wrócą do nauki w przedszkolach i szkołach. Na zakończenie letniego czasu odpoczynku Przedszkole Mały Europejczyk organizuje dla wszystkich dzieci z Elbląga wspaniałą imprezę, na której po prostu trzeba być!

To będzie imprezowe zakończenie wakacji w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Już w ten piątek, 23 sierpnia br. w placówce przy ul. Wyżynnej wszystkie dzieci z naszego miasta będą mogły wziąć udział w wielu wspaniałych atrakcjach.

To również możliwość dla rodziców na zaplanowanie piątkowego wieczoru i sobotni dłuższy poranek, ponieważ dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk spędzą noc z piątku na sobotę.

Dzieci do przedszkola można przywieźć już w piątek o godz. 17.00 a odebrać w sobotę do godz. 13.00.

Ponieważ już w ten piątek w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu odbędzie się znana dzieciom impreza – Pidżama Party!

Co będzie się działo?

Plan na piątek

*Tańce, konkursy, zabawa przy znanych i lubianych przebojach

* Karaoke na Życzenie na scenie przedszkolnej

*Potrawy z grilla, pyszne przekąski

* Zabawy na olbrzymim, świetnie wyposażonym placu zabaw do godz. 22.00 (kąpiele w basenach)

* Wesoła wojna na poduchy

*Na kolację pizza podczas Seansu Filmowego na wygodnych materacach

 

Plan na sobotę

*poranna wojna na poduchy

* śniadanko w wykonaniu dzieci

* dalsze szaleństwa taneczne przy znanych przebojach na placu zabaw

* Ciąg dalszy konkursów i różnych innych zabaw (zabawa w krowę, chowańca, berka, zbijaka, kartofla i wiele innych.

Co czeka na uczestników Pidżama Party?

To przede wszystkim szalone zabawy do późnego wieczora na dużym, dobrze urządzonym placu zabaw z animatorami różnych konkursów i imprez skierowanych do najmłodszych. Jeśli tylko pogoda na to pozwala dzieci również korzystają z kąpieli w dużym basenie ustawionym na placu zabaw.

Nikt nie jest znudzony ani tym bardziej głodny – dzieci mają zapewnione przekąski oraz dania z grilla. Nawet dzieci, które wcześniej na takiej imprezie nie były doskonale się tu czują, zostają otoczone opieką oraz szybko poznają nowych przyjaciół.

Kiedy zapada już zmrok zabawa przenosi się do przestronnych i kolorowych sal Przedszkola Mały Europejczyk. Tam dzieci jedzą pizzę, bawią się przy muzyce oraz toczą pasjonującą walkę na poduszki.

Przed snem oczywiście dziecięce kino na dużym ekranie i nocowanie w przedszkolu.

Sobotni poranek witamy pożywnym śniadankiem i kolejną porcją świetnych zabaw ruchowych na naszym placu zabaw. I tak dzieci szaleją aż nie przyjadą po nich rodzice. Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13.00.

Jak Pidżama Party odbierają rodzice?

– Moja córka był pierwszy raz i już mi zapowiedziała, że chce jeszcze tu wrócić. Była szczęśliwa i poznała nowe koleżanki. Nie mogły się rozstać. My z partnerem mieliśmy zaś w końcu czas wyskoczyć w piątek do kina i na pizzę ze znajomymi. Na pewno jeszcze z Pidżama Party skorzystamy – mówi jedna z mam, której 5-letnia córka uczestniczyła w Pidżama Party.

Kolejna opinia, która nas bardzo cieszy.

– Mój Karol był zachwycony. Jest już trzeci raz chociaż na co dzień chodzi do innego przedszkola w Elblągu. Jednak na Pidżama Party będziemy przychodzić. Karol już pomału kończy swoją przygodę z przedszkolem, jednak młodszą córkę na pewno zapiszemy już do Małego Europejczyka. My w piątek wieczorem wpadliśmy w końcu do znajomych bo zawsze „domówka” była przekładana z różnych powodów. Jednak gdy okazało się, że jest znów Pidżama Party to starszego syna zawieźliśmy od razu do Małego Europejczyka. Zawsze chętnie tu wraca i zawsze jest szczęśliwy – mówi tata 6-letniego Karola. – My też bo mogliśmy posiedzieć do późna w nocy ze znajomymi.

Dzieci, przynoszą ze sobą kołderkę z poduszką, materac oraz piżamkę.

Koszt całej imprezy (z wyżywieniem i opieką nauczycieli wychowania przedszkolnego) – tylko 100 zł

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem 515406883

Więcej informacji o imprezie: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/kolejna-pidzama-party-w-przedszkolu-maly-europejczyk-za-nami,10870.htm

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register