Jest praca! Dołącz do naszego zespołu!

Media Data Center – wydawca internetowych gazet www.elblag24.plwww.fakty.elblag.pl oraz www.realnapolska.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: przedstawiciel ds. reklamy.

Opis stanowiska:
– prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów reklamowych do tytułów prasowych w tym obsługa obecnych Klientów, pozyskiwanie nowych
– budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami
– tworzenie i realizacja niestandardowych projektów sprzedażowych
– badanie potrzeb i doradzanie Klientom w zakresie promocji i reklamy
– realizacja założonego budżetu raportowanie działań

Nasze oczekiwania:
– dyspozycyjność
– łatwość nawiązywania kontaktów
– umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
– umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
– determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
– kreatywność w poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych
– umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań

Oferujemy
– pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
– udział w innowacyjnych projektach
– sprzęt niezbędny do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: redakcjaelblag24@gmail.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas osobami.

W przesłanych dokumentach prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password