Kiermasz w Elblągu. Można kupić tanio książki

W najbliższy weekend, tj. 28-29 sierpnia, w godz. 10:00-14:00 w sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej odbędzie się kiermasz książek wycofanych z bibliotecznego księgozbioru. W sobotę będą też dodatkowe atrakcje: spotkania autorskie i warsztaty literackie. 

Będzie to rekordowy kiermasz – znajdzie się na nim około 8 tys. książek z różnych gatunków i dziedzin wiedzy, z czego największą część będzie stanowiła literatura popularnonaukowa. Oczywiście nie zabraknie też literatury pięknej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Cena książek: 3 zł. sztuka

Z pieniędzy zebranych podczas kiermaszu zostaną zakupione nowe książki do biblioteki.

W sobotę, 28 sierpnia odbędą się też dodatkowe atrakcje: godz. 10:30 – spotkanie autorskie z dziennikarzem Bartoszem Kurkiem wokół jego debiutanckiej książki sensacyjno-kryminalnej pt. „Brud” (dziedziniec, w razie niepogody sala kinowa) godz. 10:00-11:30 – warsztaty literackie z Jakubem Sajkowskim (czytelnia naukowa) godz. 12:00 – spotkanie autorskie z Jakubem Sajkowskim (dziedziniec, w razie niepogody sala kinowa)

W trosce o siebie nawzajem, prosimy o używanie maseczek zakrywających usta i nos oraz dezynfekcję rąk przed wejściem na kiermasz.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register