Kolejka dwójka elblążan w programie „Voice Kids”. Czy powtórzą sukces Swietłany?

Jak już wiemy w programie „Voice Kids” znalazła się 10-letnia elblążanka Swietłana Boguska. Jednak na swoją szansę czeka jeszcze dwójka dzieci z naszego miasta – Maksymilian Więckowski i Gabrysia Piotrowska.

Swietłana Boguska, choć ma dopiero 10 lat, jest już znana ze swojego głosu, umiejętności wokalnych i sukcesów w licznych konkursach. Uczennica Akademickiej Szkoły Podstawowej w Elblągu tym razem walczy o kolejny sukces w telewizyjnym programie „Voice Kids” (TVP2).

Swietłana na scenie programu wykonała trudny utwór Zbigniewa Wodeckiego „Opowiadaj mi tak”, którym zachwyciła jury udowadniając swój niezwykły talent wokalny. Wszyscy jurorzy nacisnęli swoje guziki. Chwalili elblążankę za wspaniały głos. Edyta Górniak stwierdziła, że jej skala głosy jest: „po prostu niemożliwa. To absolutne odkrycie tej edycji”.

Dziewczynka wybrała drużynę Edyty Górniak, z którą walczyć będzie wspólnie o sukces w tym telewizyjny show.

O jej występie pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/10-letnia-elblazanka-w-programie-voice-kids-zachwycila-swoim-anielskim-glosem-jurorow/

Tymczasem już w sobotę kolejny odcinek The Voice of Kids. Tym razem w na scenie zobaczymy wychowanków pracowni wokalnej Pani Katarzyny Panicz Młodzieżowego Domu Kultury – Maksymiliana Więckowskiego i Gabrysię Piotrowską.

Gabrysia Piotrowska śpiewa w zespole „Szalone małolaty” Młodzieżowego Domu Kultury, który za swoje sukcesy otrzymał Nagrodę Prezydenta.

Maksymilian Więckowski, tak jak Gabrysia śpiewa w zespole „Szalone małolaty” Młodzieżowego Domu Kultury. Gdy mieszkał w Warszawie występował m.in. w Teatrze Kwadrat, gdzie u boku Andrzeja Nejmana oraz Pawła Małaszyńskiego zaśpiewał dla Jana Kobuszewskiego podczas jego benefisu. Oto niektóre sukcesy: I nagroda Gdynia Open Festiwal  2016 w kategorii  zespół  wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”, Srebrny Aplauz  Międzynarodowy Festiwal Piosenki  i Tańca w Koninie 2016 r. w utworze „ Okularnicy” . W  2017 r.  Maks jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu.

Na podstawie informacji Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu.

Zobacz występ Swietłany Boguskiej!

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register