Kolejna Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk! Tego nie można przegapić

Wolny, piątkowy wieczór i czas na szaleństwa do późnej nocy to często marzenie wielu par. Dlaczego nie? Ponieważ pojawia się problem – co zrobimy z dzieckiem? Babcia chora albo jej już nie ma, najbliższa rodzina też zajęta. Rezygnujemy i spędzamy kolejny wieczór w domu. Tak jednak wcale być nie musi. Zarówno rodzice, jak i dziecko mogą spędzić fantastyczny piątkowy wieczór.

Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to wspaniała oferta dla tych rodziców, którzy chcieliby wyjść w piątkowy wieczór na imprezę, do restauracji, spotkać się ze znajomymi, po prostu „zarwać noc” i odespać szaleństwa w sobotni poranek. Jednocześnie chcieliby również zapewnić swojemu dziecku bezpieczną opiekę i moc atrakcji w tym czasie.

Pidżama Party to cykliczna impreza w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, która skierowana jest do wszystkich dzieci z naszego miasta w wieku od 2 do nawet 12 lat. Tak więc każde dziecko w tym wieku, nawet jeśli nie uczęszcza do Małego Europejczyka może skorzystać z „piątkowego szaleństwa” w przedszkolu.

Najbliższa Pidżama Party już 25 października (piątek).

Dzieci na Pidżama Party można przywieźć do Przedszkola Mały Europejczyk już w piątek o godz. 16.00. Dzieciaczki spędzają piątkową noc w przedszkolu. W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje do godz. 13.00. Można się więc spokojnie wyspać!

Co czeka na uczestników Pidżama Party?

To przede wszystkim szalone zabawy do późnego wieczora – jeśli pozwoli pogoda – na dużym, dobrze urządzonym placu zabaw z animatorami różnych konkursów i imprez skierowanych do najmłodszych.

Nikt nie jest znudzony ani tym bardziej głodny – dzieci mają zapewnione przekąski oraz różnorodne posiłki. Nawet dzieci, które wcześniej na takiej imprezie nie były doskonale się tu czują, zostają otoczone opieką oraz szybko poznają nowych przyjaciół.

Kiedy zapada już zmrok dzieci jedzą pizzę, bawią się przy muzyce oraz toczą pasjonującą walkę na poduszki.

Przed snem oczywiście dziecięce kino na dużym ekranie i nocowanie w przedszkolu.

Sobotni poranek witamy pożywnym śniadankiem i kolejną porcją świetnych zabaw ruchowych na naszym placu zabaw. I tak dzieci szaleją aż nie przyjadą po nich rodzice. Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13.00.

Jak Pidżama Party odbierają rodzice?

– Moja córka był pierwszy raz i już mi zapowiedziała, że chce jeszcze tu wrócić. Była szczęśliwa i poznała nowe koleżanki. Nie mogły się rozstać. My z partnerem mieliśmy zaś w końcu czas wyskoczyć w piątek do kina i na pizzę ze znajomymi. Na pewno jeszcze z Pidżama Party skorzystamy – mówi jedna z mam, której 5-letnia córka uczestniczyła w Pidżama Party.

Kolejna opinia, która nas bardzo cieszy.

– Mój Karol był zachwycony. Jest już trzeci raz chociaż na co dzień chodzi do innego przedszkola w Elblągu. Jednak na Pidżama Party będziemy przychodzić. Karol już pomału kończy swoją przygodę z przedszkolem, jednak młodszą córkę na pewno zapiszemy już do Małego Europejczyka. My w piątek wieczorem wpadliśmy w końcu do znajomych bo zawsze „domówka” była przekładana z różnych powodów. Jednak gdy okazało się, że jest znów Pidżama Party to starszego syna zawieźliśmy od razu do Małego Europejczyka. Zawsze chętnie tu wraca i zawsze jest szczęśliwy – mówi tata 6-letniego Karola. – My też bo mogliśmy posiedzieć do późna w nocy ze znajomymi.

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko również wzięło udział w imprezie Pidżama Party śledź konto Małego Europejczyka na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/  

Tu najszybciej podajemy informację o imprezie.

Możesz również zaglądać na naszą stronę internetową: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

Pamiętaj – w Pidżama Party chętnie widzimy również dzieci, które nie chodzą codziennie do Przedszkola Mały Europejczyk. To impreza dla wszystkich dzieci z Elbląga!

Ważne informacje

Najbliższa Pidżama Party już 25 października (piątek).

Dzieci, przynoszą ze sobą kołderkę z poduszką, materac oraz piżamkę

  • Kolacja w formie pizzy o godz. 20:00
  • Początek nocnego seansu o godz. 21:00
  • Śniadanko w sobotę o godz. 8:00
  • Gry i zabawy (na świeżym powietrzu jeżeli dopisze nam pogoda) godz. 9:00-13:00
  • Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13:00
  • Koszt imprezy 120 zł

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register