Kupowaliście takie buty lub odzież? To są podróbki

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie współpracując z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu, który na jednym z popularnych portali społecznościowych sprzedawał podrobione ubrania i buty.

Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli odzież o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Policjanci zajmujący się zwalczeniem przestępczości gospodarczej na bieżąco monitorują portale aukcyjne i strony internetowe w poszukiwaniu ofert sprzedaży przedmiotów z podrobionymi znakami towarowymi.

32-103216 32-103217

Tym razem kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie współpracując z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie uzyskali informację, że jeden z mieszkańców gminy zajmuje się właśnie taką nielegalną działalnością. Mężczyzna na jednym z popularnych portali społecznościowych wystawiał do sprzedaży podrobione ubrania i buty.

Wczoraj policjanci (22.05.2018) pojechali do jego mieszkania. W wyniku przeszukania zabezpieczyli odzież i obuwie o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

28-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty z Ustawy o prawie własności przemysłowej. Za obrót towarami oznaczonymi zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

2 komentarze

  • no name Reply

    24 maja 2018 at 12:13

    Państwo polskie stanie na nogi, mafia butowa rozbita, kurski niech w wiadomościach reportaż zrobi. Dajcie ludziom zarobić to nie bedą podrabianego gówna kupować. Dojna zmiano co wy robicie z tą krainą, wykończycie wszystkich.

  • Kokospoko Reply

    24 maja 2018 at 12:44

    Mądre nasze władze spalą,zniszczą towar zamiast obdarować nimi np.dom dziecka.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register