Las w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Niecodzienne wydarzenie czekało dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Oto do budynku tej placówki przedszkolnej zawitał…prawdziwy las. Dzieci były zachwycone, a oprócz niezwykłej atrakcji otrzymały również spora dawkę ważnych informacji o „płucach” naszej planety.

W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pojawili się goście aż z dalekiego Krakowa. Przywieźli ze sobą niecodzienną atrakcję – sala przedszkola zamieniła się wraz z nimi w prawdziwy las. Drzewa jednak nie wyrosły na środku tego pomieszczenia. Rośliny znalazły swoje miejsce w ładnych, gustownie wykonanych słojach.

– Jak zwykle, w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu staramy się prowadzić ciekawe, nietypowe zajęcia dla naszych podopiecznych. Taka forma edukacji najlepiej jest przyswajana przez dzieci przedszkolne – mówi Wioleta Stępczyńska, dyrektor Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. – Tym razem prowadzimy warsztaty edukacyjne „Las w słoiku”.

Dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu od prowadzącego zajęcia dowiedziały się wielu ciekawych informacji o lesie. Ile lat rosną drzewa, co daje nam las i jak ważne jest abyśmy dbali o środowisko naturalne. Oprócz tego dzieci dowiedziały się wielu innych ciekawostek związanych z drzewami. Także tego dlaczego w słoiku las rośnie, mimo iż słój jest zamknięty i niepodlewany.

Głównym elementem warsztatów było natomiast sadzenie lasu w słojach, co własnoręcznie wykonane przez dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Oczywiście odbyło się to pod czujnym okiem instruktora.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne. Nie bez znaczenia jest również pobudzanie zainteresowania dzieci rożnymi dziedzinami kultury, sztuki i sportu.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć, w cenie czesnego, zapewniając tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka. Dodatkowo przedszkole zatrudnia doskonałych specjalistów z dziedziny wychowania przedszkolnego.

Zajęcia w przedszkolu przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Prowadzą je sprawdzeni instruktorzy, lektorzy i trenerzy – wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi.

Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

W ramach czesnego „Mały Europejczyk” zapewnia: opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00, opiekę wakacyjną już od godz. 6:30, pełne wyżywienie w przedszkolu, opłatę za obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna), zajęcia squash w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu, zajęcia taneczne w szkole tańca Broadway, zajęcia rytmiki, zajęcia gimnastyczne, comiesięczne wizyty teatrzyków, artystów, ciekawych gości oraz egzotycznych zwierzątek w przedszkolu, opiekę logopedyczną, liczne zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli placówki, wiele ciekawych dla dzieci wyjść, atrakcyjną, całodniową  wycieczkę.

Dodatkowo w tej cenie Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu zapewnia darmową organizację licznych imprez wewnątrz przedszkolnych wyróżniających się na tle innych przedszkoli.

Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu będzie dla Państwa idealnym wyborem.

Przedszkole funkcjonuje również przez cały okres wakacji!

Więcej informacji o zajęciach dodatkowych pod numerem telefonu: 515 406 883.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register