Morąg. Nie miał gdzie zaparkować więc przebił opony w innych autach

Do policyjnego aresztu trafił 53- letni mieszkaniec Morąga. Mężczyzna przebił opony w autach, które były zaparkowane przy budynku, w którym mieszkał. Właściciele samochodów straty oszacowali na ponad 3 tysiące złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za zniszczenie cudzej rzeczy kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (22.07.2018) wieczorem morąscy policjanci przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu samochodów na terenie miasta. Cztery zaparkowane niedaleko siebie auta miały poprzebijane opony. Właściciele pojazdów osobowych straty oszacowali na ponad 3 tysiące złotych.

Dzisiaj około do policyjnego aresztu trafił 53-letni mieszkaniec Morąga podejrzany w tej sprawie. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze.

Podczas przesłuchania zeznał, że się zdenerwował dlatego, że nie było wolnych miejsc parkingowych obok budynku, w którym mieszkał i z tej złości kuchennym nożem poprzebijał opony w zaparkowanych autach. W sumie zniszczył 7 opon w 4 autach.

Mieszkaniec Morąga ze swojego postępowania odpowie teraz przed sądem. Za uszkodzenie mienia kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register