Myślisz poważnie o hodowli ślimaków? Skorzystaj z najlepszych, bezpłatnych szkoleń

Jeśli myślisz poważnie o rozpoczęciu hodowli ślimaków, możesz wziąć udział w bezpłatnych, profesjonalnych szkoleniach, które organizuje firma Polish Snail Holding – europejski lider w branży hodowli ślimaków. Pozyskasz podczas nich wiedzę teoretyczną i praktyczną. Do tego po szkoleniach, podczas Twojej własnej hodowli PSH nie pozostawi Ciebie bez opieki i wsparcia.

Ugruntowana pozycja na rynku, profesjonalizm działania oraz zaufanie hodowców. To elementy składowe, które powodują, że Polish Snail Holding co roku powiększa grono osób współpracujących ze spółką. To widać chociażby po zwiększonej ilości chętnych do udziału w bezpłatnych szkoleniach teoretycznych i praktycznych z zakresu hodowli ślimaków, organizowanych przez spółkę PSH.

Dlaczego szkolenia z hodowli ślimaków z PSH?

– Hodowcy widzą, że w odróżnieniu od innych firm hodowlanych, PSH od kilkunastu lat niezmiennie funkcjonuje na tym rynku. Organizujemy grupy hodowlane, skupujemy wychodowane według naszych norm i zaleceń ślimaki oraz rozliczamy się rzetelnie z hodowcami. Takie profesjonalne i rzetelne podejście od początku cechuje naszą spółkę oraz procentuje zaufaniem do nas – mówi Damian Gajewski, prezes spółki PSH, europejskiego lidera w hodowli i skupie ślimaków.

Polish Snail Holding jest znaną i uznaną firmą szkoleniową z zakresu chowu i hodowli ślimaków w skali przemysłowej na całym świecie.

– Spółka zaprojektowała i wdrożyła najnowocześniejszą i najbardziej wydajną technologię hodowli, po którą zgłaszają się hodowcy z całej Europy – informuje Paweł Piwowarski, członek zarządu spółki PSH. – Wyszkoliliśmy już hodowców z takich krajów jak Nigeria, Republika Południowej Afryki, Chiny, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Cypr, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska.

Jak wyglądają szkolenia hodowców ślimaków z PSH?

Wszystkie szkolenia dla hodowców są całkowicie bezpłatne. W ich ramach darmowa jest także pomoc konsultantów, materiały, instrukcje oraz rysunki techniczne.

– Szkolenia organizujemy w siedzibie firmy, w Elblągu. dla chętnych hodowców mamy przygotowaną pewną pulę materiału zarodowego – czyli naszych, specjalnie hodowanych ślimaków-reproduktorów, które są gwarancją udanej hodowli. Ta pula jest niestety ograniczona, więc jeśli ktoś poważnie myśli o hodowli ślimaków w przyszłym sezonie, powinien nie zwlekać z zapisem na nasze szkolenia – informuje Damian Gajewski.

Szkolenia dla hodowców ślimaków na przyszły sezon odbywają się w ramach cyklu (trzy szkolenia w cyklu).

Moduł I to szkolenia teoretyczne. Tu zapoznajemy się z całą technologią dotyczącą hodowli ślimaków i poznajemy sprawdzony model biznesowy opracowany przez Polish Snail Holding.

Moduł II oraz Moduł III to już zajęcia praktyczne na terenie funkcjonujących ferm ślimaków z wykorzystaniem wiedzy nabytej wcześniej na zajęciach teoretycznych.

Każdy hodowca otrzymuje niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która umożliwia mu samodzielną hodowlę ślimaków.

PSH nie pozostawia hodowców ślimaków bez pomocy i wsparcia

Spółka PSH nie zostawia swoich hodowców bez pomocy i wsparcia przez cały proces hodowlany. Cały czas prowadzone są konsultacje i porady – często udzielane błyskawicznie – przez telefon lub poprzez wiadomości e-mail. Każdy hodowca PSH ma również dostęp do specjalnej platformy internetowej, gdzie codziennie przekazywane są wskazówki, zalecenia oraz ostrzeżenia opracowywane przez specjalistów Polish Snail Holding.

Można więc śmiało powiedzieć, że każdy hodowca – oprócz profesjonalnych, darmowych teoretycznych i praktycznych szkoleń otrzymuje od PSH pełen pakiet informacji i porad niezbędnych do uzyskania pozytywnych efektów prowadzonej hodowli. Cały czas również otrzymuje pomoc i wsparcie od firmy, na każdym etapie swojej działalności hodowlanej.

Zapisać się na bezpłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne hodowli ślimaków można tu:

Dział współpracy z hodowcami, dział ds. Umów Kontraktacyjnych

Paweł Piwowarski   |   p.piwowarski@polishsnailholding.com   |   tel: 601 167 524

Więcej informacji: https://polishsnailholding.com/hodowla/zostan-hodowca

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register