Na cmentarzu przy Agrykola…utoniemy w błocie

Nadal większość alejek na cmentarzu miejskim przy ul. Agrykola nie jest utwardzona. To powoduje, że przy ciepłych temperaturach po prostu toniemy w błocie.

Dziś ostatni dzień na porządki i przygotowania do dnia 1 listopada, gdy obchodzimy Święto Zmarłych. Tymczasem nasi Czytelnicy piszą do nas, że chodząc po cmentarzu toną w błocie.

– Miasto remontowało bramę cmentarną i chodnik przy cmentarzu. Jednak remontu wymagają również mniejsze alejki na samym cmentarzu. Chodząc dziś po jego terenie po prostu grzęźnie się w błocie. Liście nie zmiecione, pełno gałęzi z drzew. Jestem na cmentarzu od dwóch dni codziennie. Dopiero dziś zobaczyłem, że za porządki wzięła się Zieleń Miejska. Kiedy jednak doczekamy się utwardzenia wszystkich alejek na samym cmentarzu? – pyta nasz Czytelnik.

Inny mieszkaniec Elbląga dodaje, że remontowany był niedawno parking przy cmentarzu, odnawiany jest cmentarz żołnierzy radzieckich.

20171031_082427

– Tymczasem na samym cmentarzu trudno jest zabezpieczyć wszystkie alejki. Co roku jest ten sam problem. Jeśli nie przyjdzie mróz, brniemy w błocie – dodaje. – Mam takie wrażenie, że nasze miasto inwestuje środki w Dębicę, a Agrykola zostawili już w spokoju. Tu po zmroku jest ciemno, strach przyjść późnym popołudniem na grób bliskich.

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

fot. nadesłane.

 

1 komentarz

  • m Reply

    31 października 2017 at 17:04

    do wróbla – sprzątać miasto

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register