Nasza interwencja. Miasto ustawia kurtynę wodną na pl. Słowiańskim

Jest pozytywny efekt naszych publikacji oraz interwencji radnych miejskich. Elbląski Ratusz zdecydował się na uruchomienie kurtyny wodnej na pl. Słowiańskim. Podobne urządzenie działa również na osiedlu Zawada.

Dziś rano wysłaliśmy w tej sprawie pytanie do biura prasowego prezydenta miasta. Pytaliśmy czy Ratusz zdecyduje się na instalacje tego typu urządzenia w upalne dni.

– Kurtyna została już ustawiona dziś na Placu Słowiańskim i będzie pracować do godz. 20.00. Jutro (wtorek) w godz. od 10.00 do 20.00 – informuje nas Łukasz Mierzejewski z biura prasowego prezydenta Elbląga. – W kolejne dni w zależności od pogody. Kurtynę ustawia EPWiK.

O tym problemie pisaliśmy wcześniej tu: http://fakty.elblag.pl/nadciaga-fala-morderczych-upalow-znow-nie-ma-kurtyn-wodnych/

Po naszych publikacja również radni miejscy zaczęli apelować do władz miasta o ustawienie w trybie pilnym kurtyn wodnych w mieście.

O tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/radni-apeluja-do-prezydenta-o-kurtyny-wodne-w-elblagu/

Warto dodać, że od kilku dni kurtyna wodna działa również na osiedlu Zawada. Została ustawiona przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Zakrzewo”.

Fot. zdjęcie poglądowe.

5 komentarzy

 • Marek Reply

  30 lipca 2018 at 16:53

  Jak zawsze 2,5mca upalow a oni sie budza na namowa redakcji zeby kurtyne postawic . Powinna juz stac od polowy maja

 • Markus Reply

  30 lipca 2018 at 18:31

  O teraz będzie hejt że tak późno. Było lepiej powiedzieć że kurtyn nie będzie, trochę hejtu i po problemie. Był już hejt że brak kurtyn, teraz że tak późno, potem że tak mało, potem będzie hejt że media i radni musieli interweniować a na końcu ogłoszenie sukcesu bo każdy będzie uważał że to jego zasługa.

 • Markus Reply

  31 lipca 2018 at 06:31

  Chyba nikt nie czyta elblag24.

  • eliza Reply

   31 lipca 2018 at 09:12

   Wiesz, to ciekawe co piszesz bo patrząc na ilość wejść na artykuły – po kilka czy kilkanaście tysięcy to twierdzę, że elblag24 jest lepiej czytany niż nudne info.elblag.pl. Nie wiem więc na czym opierasz swoje twierdzenia medioznawco. Skoro nawet ty sam tu jestes, czytasz i komentujesz.

 • Markus1 Reply

  31 lipca 2018 at 06:32

  Chyba nikt nie czyta elblag24.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register