„Nie mam pojęcia” z pucharem

Oskar Woźny i Grzegorz Myśliński wygrali drugi wakacyjny turniej w siatkówce plażowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. W zawodach o Puchar Dyrektora MOSiR wzięło udział 12 zespołów.

W minioną niedzielę, na boisku przy dawnej „Tortudze” trwała rywalizacja na wysokim poziomie. A to za sprawą kolejnego wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR, zorganizowanego w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”.

Wszystkie drużyny pokazały bardzo dobrą siatkówkę, a większość pojedynków była wyrównana i emocjonująca. Można było zaobserwować mnóstwo efektownych obron, sprytnych zagrywek i skutecznych akcji. Uczestnicy grali w systemie brazylijskim, do dwóch przegranych spotkań. W półfinałach zmierzyli się ze sobą Synowie Anarchii i Nie mam pojęcia oraz Barczewo Team oraz Sport SPA Team.

Do finału przeszły drużyny: Nie mam pojęcia i Barczewo Team. Zwycięzcą turnieju zostali Oskar Woźny i Grzegorz Myśliński, czyli zespół Nie mam pojęcia, ogrywając Aleksandra Rybaka i Michała Rożankowskiego z Barczewo Team 21:18.

Na trzecim miejscu uplasowali się Wojciech i Dawid Strzyżewscy pokonując Michała Skorupę i Kamila Tomczaka z Sport SPA Team.

Dla trzech najlepszych drużyn przygotowane zostały medale i statuetki oraz inne nagrody. Najlepszym zawodnikiem finałowego meczu został Grzegorz Myśliński z Nie mam pojęcia.

Klasyfikacja turnieju:

1. Nie mam pojęcia – Oskar Woźny i Grzegorz Myśliński

2. Barczewo Team – Aleksander Rybak i Michał Rożankowski

3. Synowie Anarchii – Wojciech i Dawid Strzyżewscy

4. Sport SPA Team – Michał Skorupa, Kamil Tomczak

5-6. Balewski/Piotrowski oraz Malbork

7-8. Plażowicze oraz Ala i Julka

9-12. Chudzi, Gumbasy, Amatorzy oraz Truso

Tekst i fot. MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register