Okradł sklep i…wrócił ponownie. Tym razem zatrzymała go policja

34-letni mężczyzna, który odwiedził sklep samoobsługowy z materiałami budowlanymi został zatrzymany przez wezwanych na miejsce policjantów. 34-latek tydzień wcześniej został nagrany przez kamery sklepowego monitoringu w momencie jak wynosił pilarkę o wartości ponad 500 złotych. Obsługa rozpoznała go, gdy do sklepu wrócił w tym samym ubraniu.

Sytuacja miała miejsce w jednym ze sklepów z materiałami budowlanymi na terenie Elbląga. Pewien 34-latek został rozpoznany przez obsługę sklepu.

Tydzień wcześniej miał on wynieść z obiektu pilarkę o wartości ponad 500 złotych nie płacąc za nią. W sobotę pojawił się ponownie na „zakupach”. Na miejsce wezwano policyjny patrol, który zatrzymał 34-latka. Był on w tym samym ubraniu co podczas swojej pierwszej sklepowej wizyty.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, ale to nie jedyne przestępstwo, które jest mu przypisywane. Policjanci odzyskali również dwa z 4 rowerów, które mężczyzna miał ukraść. Zabezpieczono też inne elektronarzędzia oraz wędki. Teraz 34-latek odpowie za wszystkie swoje czyny. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register