Pidżama Party – świetna zabawa dla dzieci, wolny piątkowy wieczór dla rodziców!

Piątek, początek weekendu. Można zaplanować romantyczną kolację, wyjście do kina lub imprezę ze znajomymi do późna w nocy. Jednak co zrobić z dziećmi? Znów wysłać je do babci? Nie! Zamiast tego możecie zapewnić im również wspaniałą, pełną zabawy piątkową noc i przyjemne sobotnie przedpołudnie.

Dla dzieci świetna zabawa a dla rodziców „wolny piątek” i spokojny sobotni poranek. To możliwe dzięki Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Konkretnie chodzi o cykliczną imprezę weekendową organizowaną przez to elbląskie przedszkole niepubliczne. Mówimy o „Pidżama Party” – imprezie, która cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród dzieci i rodziców.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu organizuje w niektóre piątki tzw. „Pidżama Party” – to oferta skierowana do dzieci z tego przedszkola, „absolwentów” przedszkola ale także do dzieci spoza placówki.

Najbliższa taka impreza odbędzie się w ten piątek – 24 maja br.

Dzieci na „Pidżama Party” można przywieźć do placówki już o godz. 16.00. Przedszkolaki spędzają piątkową noc w przedszkolu pod fachową opieką nauczycieli przedszkola.

W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje w sobotę do godz. 13.00. Można się więc wyspać.

Jednak również dzieci mają w piątkową noc i sobotnie przedpołudnie zapewnione moc atrakcji.

W piątek zaczynają zabawami i dyskoteką. Na kolację jest pizza i inne smakowite przekąski. Po tym zaś następuje „kino w przedszkolu” czyli nocny maraton bajek.

Dzieci spędzają noc w przedszkolu. Rano otrzymują pożywne śniadanie i bawią się dalej. Jeśli pogoda na to pozwala korzystają z możliwości jakie daje olbrzymi, świetnie wyposażony plac zabaw (2000 m2) – w lato zaś dzieci bawią się w dwóch basenach z podgrzewaną wodą.

Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk:

    Rozpoczynamy o godzinie 17:00
    Mini Disco wraz z przekąskami – godz. 19:00
    Dzieci, przynoszą ze sobą kołderkę z poduszką, materac oraz piżamkę 
    Kolacja w formie pizzy godz. 20:00
    Początek nocnego seansu godz. 21:00
    Śniadanko o godz. 8:00
    Gry i zabawy ( na świeżym powietrzu, jeżeli dopisze nam pogoda) godz. 11:00-13:00
    Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13:00
    Koszt. 100 zł.

Chcesz aby Twoje dziecko wzięło udział w naszej imprezie? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 515 406 883.

Więcej informacji: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/pidzama-party-swietna-zabawa-dla-dzieci-wolny-piatkowy-wieczor-dla-rodzicow-2405,10824.htm

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register