Półkolonie w Elblągu w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Wakacje już się rozpoczęły, a wraz z nimi dobrze znany problem – co zrobić z dziećmi w wieku przedszkolnym, gdy te placówki edukacyjne są teraz zamknięte. Półkolonie organizowane przez miasto zaś dotyczą jednak starszych dzieci. Jest na to idealne rozwiązanie – półkolonie w Elblągu w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu!

Najlepsze półkolonie w Elblągu tylko w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Rodzice dzieci w wielu przedszkolnym czy zerówkowym mają niemały problem w okresie wakacyjnym. Urlop trwa krótko, a wakacje dwa miesiące. Nie zawsze zaś babcia, dziadek czy ciocia może tak długo opiekować się dziećmi. Ponadto często nawet taka opieka powoduje, że dzieci w domu się po prostu nudzą.

Idealnym rozwiązaniem byłyby półkolonie wakacyjne w Elblągu. Jednak te organizowane w szkołach przez samorząd miejski z reguły skierowane są do nieco starszych dzieci, już w wieku szkolnym.

Co więc począć z najmłodszymi dziećmi w czasie upalnych wakacji?

Jest na ten problem doskonałe rozwiązanie. To półkolonie w Elblągu, corocznie organizowane przez Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu!

Oto 5 powodów, dla których powinniście zapisać dziecko na półkolonie w Elblągu właśnie w Małym Europejczyku.

  1. Jedyne półkolonie w Elblągu dla dzieci w wieku przedszkolnym

Wakacyjne półkolonie w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to niesamowita atrakcja dla wszystkich dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Takich atrakcji, jakie tu przygotowano dla dzieci, ciężko szukać w innych tego typu placówkach oświatowych, które organizują półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu.

Ponadto nauczyciele ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, na co dzień pracujący z dziećmi w takim wieku, doskonale wiedzą jakie atrakcje powinni im zapewnić. Tu nie ma żadnego przypadku czy wymyślania zajęć „na gorąco”. Wszystko jest doskonale zaplanowane i dopasowane do tej grupy wiekowej dzieci.

O półkoloniach wakacyjnych w Elblągu przeczytasz również tu.

  1. Idealna opieka dla dzieci na półkoloniach w Elblągu

Wielu rodziców, oddając swoje dzieci na półkolonie wakacyjne, później zastanawia się w pracy czy u jego dziecka wszystko jest w porządku, czy nie jest głodne, czy ktoś się nim zajmuje, czy dobrze się bawi itp. Spokojnie! W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci na półkoloniach wakacyjnych są doskonale zaopiekowane, bawią się wspaniale, mają zapewnione całodzienne wyżywienie. Rodzice zaś nie muszą „gnać na złamanie karku” po pracy, aby odebrać swoje dziecko z półkolonii wakacyjnych w Elblągu. W Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci mogą przebywać do godz. 17.30 – wystarczy więc czasu, aby spokojnie przyjechać po swoje szczęśliwe dziecko!

  1. Wspaniały, leśny plac zabaw na półkoloniach w Elblągu

Podczas półkolonii wakacyjnych w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu dzieci – jeśli pogoda na to pozwala – cały dzień bawią się na olbrzymim, rozległym (ponad 2000 m2), częściowo zadrzewionym parku zabaw, który przylega do budynku Małego Europejczyka. Tu dzieci mają do dyspozycji domki indiańskie, zjeżdżalnie, domek na drzewie, liczne urządzenia do zabawy, piaskownice. Tu też, na świeżym powietrzu zjadają wszystkie posiłki.

Twoje dziecko więc na półkoloniach wakacyjnych praktycznie cały dzień przebywa na świeżym powietrzu, doskonale bawiąc się ze swoimi rówieśnikami, pod okiem naszej fachowej kadry nauczycielskiej Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  1. Domowe, pyszne jedzenie na półkoloniach w Elblągu

Żadne dziecko na półkoloniach wakacyjnych w Elblągu Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk nie chodzi głodne. Nasi podopieczni mają zapewnione śniadania, dwudaniowe obiady oraz podwieczorek). Wszystkie dania przygotowują panie kucharki, które na co dzień karmią dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Dzieci na naszych półkoloniach wakacyjnych w Elblągu otrzymują więc codziennie świeże, smaczne, zdrowe, robione po domowemu posiłki na cały dzień.

  1. Półkolonie w Elblągu – baseny w upalne dni

Wszystko dla dobra dzieci – tym hasłem kierują się nauczyciele i dyrekcja Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Dlatego gdy słupek na termometrze zmierza w kierunku 30 st. C na olbrzymim placu zabaw przy tej placówce pojawiają się baseny napełniane chłodną wodą oraz specjalnie ustawiana kurtyny wodne.

To tu dzieciaczki podczas wakacyjnych półkolonii w Elblągu znajdują ochłodę w upalne dni, przy tym świetnie się bawiąc. Po takiej chłodnej przerwie w basenie dzieci ze zdwojoną energią mają czas na dalszą zabawę. Zwłaszcza, że w Elblągu nie mamy obecnie basenu odkrytego, więc jest to jedyna okazja, aby dzieci podczas upalnych dni zaznały ochłody w basenach.

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na półkolonie wakacyjne w Elblągu w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz pod numerem telefonu: 515 406 883.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register