Prezydent Elbląga: Radni PiS zabrali prawie 600 tys. zł na kulturę. To odbiło się na Dniach Elbląga

Witold Wróblewski, prezydent Elbląga nie ukrywa, że organizacja tegorocznych Dni Elbląga była trudna. Jak twierdzi włodarz, z powodu faktu, że radni Prawa i Sprawiedliwości obcięli budżet na promocję i kulturę o prawie 600 tys. zł.

Na organizację tegorocznych Dni Elbląga z budżetu miasta przeznaczone zostanie 360 tys . zł. Reszta środków pochodzić będzie od sponsorów.

– Tegoroczne Dni Elbląga są przedsięwzięciem trudnym. Radni PiS zabrali 570 tys. zł z budżetu na promocję i kulturę, ale dzięki środkom sponsorskim udało nam się zamknąć koszty imprezy w 360 tys. zł. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować sponsorom głównym – firmie Meble Wójcik oraz producentowi marki Specjal, dzięki którym mogliśmy przygotować dla mieszkańców tak bogaty program  – mówi prezydent Witold Wróblewski.

Sponsorzy nie zawiedli i trzydniowe święto naszego miasta się odbędzie.

– Od wielu lat włączamy się w organizację Dni Elbląga. Nasza firma jako jest sponsorem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej i jest nam bardzo miło, że dzięki koncertowi, który odbędzie się pierwszego dnia orkiestra będzie mogła pokazać się szerokiemu gronu mieszkańców. Tradycyjnie już otwieramy także podwoje jednej z naszych fabryk. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby między innymi poznać proces technologiczny produkcji mebli – informuje Ewelina Wójcik z firmy Meble Wójcik.

O programie Dni Elbląga można przeczytać tu: http://fakty.elblag.pl/dni-elblaga-zapowiadaja-sie-atrakcyjnie-wystapia-margaret-coma-i-bracia/

1 komentarz

  • fu.kduck Reply

    11 maja 2018 at 08:19

    Te pieniadze im sie poprostu nalezaly!!

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register