Rozkręca się spirala nienawiści także w Elblągu /opinia/

Od wielu miesięcy narasta frustracja i nienawiść płynąca zarówno z kręgów polityków partii rządzącej jak i ważnych hierarchów kościelnych, skierowana w kierunku środowisk LGBT.

Marsze i Parady Równości w wielu miastach Polski są narażone na kontrmanifestacje osób, które pod płaszczykiem patriotyzmu i ochrony rodziny sieją nienawiść i ksenofobię.

Również i w Elblągu odnotowano niepokojące i niedopuszczalne zjawiska, związane zarówno z dewastacją elewacji jak także podsycaniem nienawiści do osób z kręgu LGBT.

W nocy z piątku na sobotę z 9.08 na 10.08, na budynku mieszkalnym usytuowanym przy skrzyżowaniu ulicy Elizy Orzeszkowej i Generała Józefa Bema pojawił się napis o treści ‘’ STOP PEDOFILOM Z LGBT OTWÓRZ SWOJE OCZY CHROŃ SWOJE DZIECI ’’

Incydent został zgłoszony odpowiednim organom

Myślę, że można pokusić się o komentarz, to co się dzieje jest spowodowane nie tylko niezrozumieniem i totalną niewiedzą dotyczącą środowisk LGBT ale przede wszystkim szeroko zakrojoną akcją polityków partii rządzącej, którzy przed wyborami chcą pokazać jak bardzo troszczą się o wykreowany katolicki model polskiej rodziny.

Pamiętajmy ludzie są różni a empatia i tolerancja to cechy, których nam ostatnio bardzo brakuje.

Tadeusz Piotrowski

Zdjęcie autorstwa Tadeusza Kawy

9 komentarzy

 • ANTY LEWAK Reply

  11 sierpnia 2019 at 18:53

  Popieram ten napis! ( delikatnie w trzech słowach, bo mogło być ostrzej).

  • Marcin Reply

   12 sierpnia 2019 at 07:57

   Anty debilizm – nie cierpię ludzi z lekkim upośledzeniem umysłowym (debilizm) 🙂

 • Marcin Reply

  12 sierpnia 2019 at 07:54

  Jeśli popierasz ten “napis” to znaczy, że jesteś mało inteligentny 🙂 stawianie znaku równości między pedofilem, a lesbijką, gejem, bisesualistą i transseksualistą (LGBT) jest czystym debilizmem 🙂 Równie dobrze można by napisać ” Stop pedofilom nauczycielom, tokarzom czy doktorom” 🙂

 • Marcin Reply

  12 sierpnia 2019 at 07:57

  Anty debilizm – nie cierpię ludzi z lekkim upośledzeniem umysłowym (debilizm) 🙂

 • Mam 20 lat Reply

  13 sierpnia 2019 at 19:02

  Jaka nienawiść czy hazardziści wychodzą na ulice i drą mordy ze sa hazardistami czy prawdziwy homoś chwali sie ze lubi w dupcie ? Ogarnijcie sie tu nie ma nie nawisci ale kurwic Naród nikt nie ma
  Prawa AMEN

 • Cytat i won ze zboczeńcami! Reply

  14 sierpnia 2019 at 08:56

  – Facet podaje mi rękę, a zaraz potem śmieje się ze mnie: Właśnie podał pan rękę gejowi, ha, ha! – wspomina Wojciech Cejrowski.

  – Nie mój problem – tłumaczę głupiemu – bo ja rękę po prostu umyję i przecież nie wiedziałem komu podaję

 • Janina Reply

  1 września 2019 at 19:49

  LGBT a pedofilia to 2 różne sprawy. Takie komentarze ludzie którzy łączą pedofile z homoseksualistami ma 0 inteligencji. Radzę poczytać na ten temat.

 • Swojezdanie Reply

  4 września 2019 at 17:22

  Znam kilku gejów, ale ich też wkurza co to wyprawia to całe LGBTRTVAGDHIV+. Promowanie i emanowanie swoją seksualnością jaka by ona nie byla uważam za niewłaściwe. Poza tym mamy ujemny przyrost i zachowania homo tylko pogorszą sytuację. Nikt nikomu do wyra nie zagląda. Precz z takimi demostracjami lbqt

 • Kamil Reply

  7 września 2019 at 21:11

  Nie popieram malowania ścian, ale czysta prawda.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register