Rusza przebudowa ul. Fromborskiej w Elblągu

Od 21.12.2020 r. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych w ramach zadania „Przebudowa ul. Fromborskiej w Elblągu na odcinku od skrzyżowania z ul. Ogólną, do skrzyżowania z ul. Królewiecką”.
 
W pierwszej kolejności realizowana będzie budowa odcinka kanalizacji deszczowej wzdłuż ul. Królewieckiej, na odcinku od projektowanego ronda na skrzyżowaniu z ul. Fromborską do ul. Metalowców.
 
W związku z robotami wprowadzony zostanie pierwszy etap tymczasowej organizacji ruchu, który związany będzie ze zmianami w komunikacji pieszej w obrębie skrzyżowania ul. Królewieckiej i Metalowców. Zmiany w tym rejonie polegać będą na czasowym przeniesieniu lokalizacji przejścia dla pieszych oraz wyłączeniu z ruchu części powierzchni chodnika i ścieżki rowerowej po stronie północnej (ciągłość ruchu pieszego zostanie zachowana).
 
O kolejnych etapach robót i związanych z nimi utrudnieniach oraz zmianach w organizacji ruchu będziemy powiadamiać na bieżąco, w miarę postępu robót. Generalnym Wykonawcą robót dla zadania jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. ze Starogardu Gdańskiego.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register