Satysfakcjonująca praca i dobre zarobki w Niemczech? Skorzystaj z pomocy Agencji PZP!

Kto z nas nie myśli o dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy? Takiej, w której nie tylko godnie zarobimy za nasz wysiłek ale również będziemy mogli liczyć na rozwój zawodowy i bezpieczeństwo socjalne. W Elblągu takich posad jest niestety niewiele. Dlatego mieszkańcy miasta i okolic rozglądają się za ofertami pracy za granicą.

Jeśli myślimy poważnie o pracy za granicą, w Niemczech powinniśmy dobrze przemyśleć ten krok. Oczywiście możemy szukać zatrudnienia samodzielnie lub przez nasze znajomości. Jednak prasa pełna jest doniesień o próbach oszustw czy niepowodzeń związanych z wieloma formalnościami, przez które trzeba przebrnąć. Trzeba szczególnie uważać na tzw. pośredników pracy, którzy funkcjonują jedynie w Internecie. To może być próba oszustwa!

Musimy pamiętać, że mimo iż jesteśmy członkami Unii Europejskiej i możemy jechać do dowolnego kraju unijnego i tam pracować, to jednak jest kilka rzeczy, które nas mogą ograniczać i to utrudnić.

Przede wszystkim nieznajomość języka obcego lub jego opanowanie na poziomie niekomunikatywnym. To spora przeszkoda do samodzielnego poszukiwania zatrudnienia np. w Niemczech czy Holandii. Dodatkowo musimy również dość dobrze poruszać się w przepisach prawnych danego kraju, gdzie chcielibyśmy uzyskać zatrudnienie. Na koniec zostaje kwestia znalezienia dobrze płatnej, legalnej pracy i rozmowy z przedstawicielem pracodawcy.

To wszystko powoduje, że nie warto „rzucać się na żywioł”, pakować walizki i jechać w ciemno do innego kraju. Takie działanie może skazać nasze plany na niepowodzenie oraz powrót do kraju bez znalezienia satysfakcjonującego nas zatrudnienia.

Dlatego przed taką decyzją warto odwiedzić profesjonalne biuro pośrednictwa pracy, które oferuje możliwość legalnego zatrudnienia za granicą i pomoże spełnić wszelkie formalności z tym związane.

Agencja pośrednictwa pracy PZP Personel Sp. z o.o. funkcjonuje w Elblągu przy ul. Hetmańskiej 3 N od 1 maja br. Firma oferuje elblążanom bezpieczne i legalne zatrudnienie w renomowanych firmach w Niemczech.

Agencja jest firmą przejrzystą i uczciwą – stąd otwarcie stacjonarnego biura pośrednictwa pracy w Elblągu. To odróżnia PZP Personel Sp. z o.o. od szeregu niepewnych pośredników pracy, którzy funkcjonują jedynie w internecie.

Natomiast 10 czerwca, w poniedziałek w godzinach od 10.00 do 17.00 na elblążan, którzy myślą o pracy w Niemczech będą w biurze oczekiwali właściciele Agencji.

Osobiście przedstawiamy się mieszkańcom Elbląga i okolic. W poniedziałek, 10 czerwca, w godzinach od 10.00 do 17.00, serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z nami i naszymi ofertami pracy. Przyjdź i porozmawiaj z nami przy bratwurst i cieście – zapraszają Prezes Zarządu Elisabeth Damratowski-Höthke oraz Członek Zarządu, Frank Damratowski.

Jak dodają właściciele PZP Personel Sp. z o.o., nie chcą działać anonimowo przez Internet. Chcą osobiście reklamować usługi i za nie ręczyć.

– To My osobiście nadajemy naszej agencji pracy w Elblągu, tak jak i na terenie Niemiec, nasze oblicze. Nasz sukces powinien być mierzony naszymi konkretnymi zdolnościami. Osobiste i pełne zaufania relacje z ludźmi, z którymi pracujemy, są dla nas bardzo ważne. Od 10 lat z powodzeniem działamy w Niemczech w rejonie Osnabrück z naszą siostrzaną firmą AMZ Personal prowadzoną w dwóch lokalizacjach (www.amz-personal.de ). Długotrwałe zatrudnienie w AMZ grupie lub jako bezpośredni pracownik naszych klientów, zgodnie z lokalnymi stawkami płac, jest naszym celem. Dobra praca wymaga wykwalifikowanego personelu w połączeniu z zaangażowanym działaniem – kontynuuje Elisabeth Damratowski-Höthke.

Dlaczego biuro PZP Personel Sp. z o.o. zostało uruchomione właśnie w Elblągu?

Ponieważ mamy bardzo bliskie więzi emocjonalne z regionem elbląskim, Warmią i Mazurami. Nasza rodzina pochodzi z tego pięknego regionu. Nasi rodzice urodzili się w tych przepięknych okolicach, a i część naszej rodziny i przyjaciół mieszka tutaj. Koleje losu zaprowadziły nas do Niemiec. Nie wypieramy się jednak naszych korzeni, tego, że urodziłam się w Polsce – odpowiada Elisabeth Damratowski-Höthke.

Co oferuje PZP Personel Sp. z o.o.?

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w AMZ-Gruppe lub bezpośrednie zatrudnienie w renomowanych, regionalnych przedsiębiorstwach. Atrakcyjne wynagrodzenie powyżej ogólnie przyjętych stawek. Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne z możliwością objęcia ubezpieczeniem zdrowotnym całej rodziny (żona, dzieci) oraz możliwość pobierania zasiłku na każde dziecko: 194 EUR na pierwsze i drugie, 200 EUR na trzecie oraz 225 EUR na kolejne. Gwarancję zakwaterowania oraz pomoc i wsparcie ze strony dwujęzycznego koordynatora przy załatwianiu wszelkich formalności przez cały okres zatrudnienia. Pracę wykonywaną w oparciu o wysokie, certyfikowane standardy bezpieczeństwa. Wyposażenie każdego pracownika w ubranie i obuwie robocze. Kursy języka niemieckiego.

Dlatego jeśli myślicie poważnie o legalnej, dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy w renomowanych firmach w Niemczech. Chcecie bezpiecznego i pewnego zatrudnienia za granicą – bez obaw o oszustwo ze strony niepewnego pośrednika pracy, warto 10 czerwca br. odwiedzić biuro PZP Personel Sp. z o.o. przy ul. Hetmańskiej 3 N.

Więcej informacji: http://pzp-personel.pl/

2 komentarze

  • Dana Reply

    4 czerwca 2019 at 07:07

    Rzeczywiście mają dużo ofert, zwłaszcza dla mężczyzn. I co ważne nie na czarno. Być może uda się wreszcie złamać monopol branży meblarskiej w naszym mieście i zmowę niskich zarobków Mąż tam był i rozmawiał. Jako stolarz może w Niemczech zarobić trzy razy więcej jak tu. Mam nadzieję, że uda mu się tą pracę dostać.

  • Dana Reply

    4 czerwca 2019 at 07:48

    Wreszcie zostanie przełamany monopol meblarski w naszym mieście i z zmowa niskich zarobków. Mąż jako stolarz dostał tam propozycje pracy i juz na początek dostanie trzy razy więcej jak tu

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register